Pradinis / Lietuviai svetur / Pasveikinta pirmoji Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatė

Pasveikinta pirmoji Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatė

Birželio 10 d. Lietuvos ambasadoje Vašingtone apsilankė Lietuvos ambasadoriaus vardo fondo ateities lyderiams laureatė Alina Marija Orentas.

Ambasadorius Rolandas Kriščiūnas pasveikino pirmąją šiais metais įsteigto Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatę, linkėdamas jai sėkmės studijose, siekiant karjeros tarptautinių santykių ir politikos srityje bei primindamas, kad jos įdėtos pastangos universitete ir bendruomenėje yra ne tik vertinamos, bet ir labai reikalingos. 

Lojolos universitete Čikagoje studijuojanti lietuvė netrukus vyks dešimties dienų stažuotės į Lietuvą, kurios metu turės progą susipažinti su Lietuvos institucijų veikla, susitikti su Prezidentūros, Vyriausybės, Seimo, ministerijų atstovais, susipažinti su Lietuvos geopolitine ir ekonomine situacija, aktualijomis, dalyvauti kultūrinėje ir pažintinėje programoje, pabendrauti  su nevyriausybinių organizacijų atstovais.

2019 m. kovo 19 dieną oficialiai įsteigtas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio proga inicijuotas Lietuvos ambasadoriaus vardo fondas yra skirtas Amerikos lietuviams – naujosios kartos lyderiams. Fondo steigimo sutartį tarpininkaujant Lietuvos ambasadai JAV pasirašė Vašingtono lietuvių profesionalų klubas ir  Ilinojaus valstijoje įsikūręs Lietuvių fondas. Pagrindinis Lietuvos ambasadoriaus fondo tikslas – ugdyti lietuvių kilmės profesionalus ir lyderius, kurie prisidėtų prie strateginių Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų ryšių puoselėjimo ir stiprinimo.

Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatų stažuotes Lietuvoje finansuoja Užsienio reikalų ministerijos „Globalios Lietuvos“ programa.

Ambasados nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top