Pradinis / Grožis ir mada / Patarimai, kurie padės nusipirkti geriausią vyrišką avalynę

Patarimai, kurie padės nusipirkti geriausią vyrišką avalynę

Avalynė neabejotinai yra svarbi kiekvieno vyro įvaizdžio dalis, galinti nusakyti jo skonį ir netgi pabrėžti asmenybę. Iš batų tikimės ne tik stilingos išvaizdos, bet ir maksimalaus komforto bei ilgaamžiškumo. Visus šiuos kriterijus tikrai įmanoma suderinti, tačiau pasirinkimo procesui taip pat reikia paskirti kiek daugiau dėmesio. Išsirinkti visus lūkesčius pateisinančią avalynę bus paprasčiau, jei atsižvelgsite į toliau pateiktus patarimus.

Pasirinkite tinkamą dydį

Tai – kone svarbiausias žingsnis, nulemsiantis tolesnę batų avėjimo patirtį. Siekiant sutaupyti laiko, avalynė dabar dažnai įsigyjama internetu, tačiau net ir tuomet dydį galima rinktis atsakingai. Kai kurie gamintojai prie dydžio nurodo ir pėdos ilgį, taigi galima pasitikrinti, ar jis sutampa su įprastai jūsų pasirenkamu apavo dydžiu. Šiuo atveju svarbiausia pėdą matuoti su tokiomis kojinėmis, kokias ir planuojate avėti, – taip matavimai bus dar tikslesni.

Atsižvelkite į medžiagą

Nuo medžiagos priklauso tam tikros avalynės ypatybės, tad šio niuanso tikrai neturėtumėte ignoruoti. Kone labiausiai vertinami batai iš natūralios odos – didelį jų pasirinkimą siūlo žymi kompanija Ecco, su kurios asortimentu galite susipažinti čia. Tačiau iš esmės svarbu, jog naudojamos medžiagos būtų patikimos ir patvarios, o gamintojai daug dėmesio skirtų ne tik joms, bet ir bendrai visumai. Tuomet naujoji avalynė neabejotinai bus ir patogi, ir kokybiška.

Nepamirškite sezoniškumo

Priklausomai nuo to, kokiu sezonu avalynę avėsite, skirsis ir jai keliami reikalavimai. Pavyzdžiui, vasarą labiau norėsis lengvų, gerai kvėpuojančių batų, o žiemai teks rinktis papildomą pašiltinimą turinčius modelius. Be to, kartais rekomenduojama šaltesniems orams rinktis užapvalintus priekius turinčius batus, nes aštresni gali pakeisti natūralią kraujotaką ir taip sustiprinti šalčio pojūtį.

Atkreipkite dėmesį į prekių ženklą

Atsižvelgdami į kompaniją ir jos puoselėjamas vertybes, taip pat galime nuspėti, ko galima tikėtis iš vienu ar kitu prekių ženklu pažymėtos avalynės. Pavyzdžiui, Clarks batai kuriami jau daugiau nei du šimtmečius, tad akivaizdu, kad jų gamintojai puikiai žino, ko reikia vyrams ir jų pėdoms. Tačiau kartais net ir trumpiau gyvuojančios kompanijos labai greitai pasiekia savo šlovės olimpą – nesuklysite, jei šiek tiek jomis pasidomėsite.

Pagalvokite, prie kokių drabužių juos derinsite

Nors galima sakyti, kad vyrai dažniau nei moterys išvengia skubotų pirkinių, ir jiems gali pasitaikyti klaidų. Žinoma, jei jūsų batų lentynoje dominuoja tamsesnių atspalvių avalynė, tikriausiai neturite problemų ją derindami su savo apranga. Tačiau jeigu nuspręsite paeksperimentuoti su ryškiomis spalvomis ar naujais tipais, turėtumėte pagalvoti apie jų derinimą. Jei iš karto įsivaizduojate, prie kokių drabužių juos avėsite, tokiam pirkiniui iš karto užsidegs žalia šviesa. Didelį batų ir kitų garderobo detalių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apsibrėžkite biudžetą

Avalynės pasirinkimas šiais laikais yra itin didelis, todėl, norėdami šiek tiek susiaurinti paieškas, turėtumėte pagalvoti, kiek batams norėtumėte išleisti. Jų kaina dažnu atveju priklauso nuo medžiagų, tačiau jai įtakos turi ir prekių ženklas bei kiti panašūs niuansai, tad pati brangiausia avalynė ne visuomet bus ir pati kokybiškiausia. Be to, batus labai dažnai galima įsigyti su solidžiomis nuolaidomis, tad tinkamų variantų rasite net ir tuomet, jei nesinorės itin išlaidauti.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, labai lengvai išsirinksite būtent jums tinkamus batus. Jų įvairovės dabar tikrai netrūksta, taigi kad ir kokius aukštus reikalavimus keltumėte, vis vien atrasite visus lūkesčius pateisinančią avalynę.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top