Pradinis / Renginiai, pramogos / Piniginės moterims – puiki dovana verslo partnerėms

Piniginės moterims – puiki dovana verslo partnerėms

Kur būtumėte be savo verslo partnerio? Tikėtina, kad jis arba ji yra vienas iš žmonių, su kuriais praleidžiate daug laiko, ir tikrai supranta sunkų darbą, kurį dirbate kartu. Jei norite įvertinti savo partnerį už sunkų darbą, galite apsvarstyti galimybę padovanoti ypatingą dovaną. Tačiau kas yra geros dovanos verslo partneriams? Ką galite duoti profesionalaus ir naudingo?

Prieš pirkdami dovaną, užduokite sau šiuos klausimus:

„Ar turėčiau palaukti iki švenčių, kad atsiųsčiau dovaną?“ Ne! Nors dovanų siuntimas per šventes yra įprasta praktika, tačiau tuo pasirūpinti reikėtų anksčiau, nes dėl didelio siuntų srauto galite dovanos laiku negauti. Siųsdami nedideles dovanėles savo verslo partneriui ištisus metus, galite sustiprinti santykius ir parodyti savo paramą.

„Ar aš persistengiu?“ Nemanykite, kad vienu metu turite dovanoti sudėtingą, brangią dovaną ar kelias. Kartais geriausios dovanos yra paprastos ir nuoširdžiai išreiškiančios jūsų dėkingumą už jų darbą.

Ar dovana turi šiek tiek asmeniškumo? Ar žinote tas bendras padėkos korteles, kurias gaunate iš įmonių? Užuot atsiuntę dovaną, kuri galiausiai bus įdėta į stalčių ar, dar blogiau, perpadovanota, o gal išmesta, įdėkite į ją šiek tiek asmeniškumo. Apsvarstykite santykius su savo partneriu ir padovanokite jus atspindinčią dovaną. Daugiau apmąstymo reiškia didesnį įvertinimą.

„Ar dovana tinka mano partneriui?“ Pagalvokite apie tai, kas jam patinka, ką mėgsta, ir apsvarstykite pagrindinius dalykus, tokius kaip alergija, galbūt partneris yra kam nors alergiškas. Jei ką tik užmezgėte partnerystę su kuo nors ir nežinote asmeninių pageidavimų, apsvarstykite galimybę daugiau apie jį sužinoti, pavyzdžiui, išnaudokite pietų pertrauką teniso partijai sužaisti. Jei nesate tikri, klauskite!

Ar jūsų dovana įsimintina? Ar prisimenate kiekvieną verslo dovaną, kurią kada nors gavote? Tikėtina, kad neprisimenate daug rašiklių, pelės kilimėlių ar pan. Puikios dovanos yra įsimintinos. Ieškokite dalykų, kurie pagaminti rankomis arba kuriuos galima individualizuoti. Apgalvokite, ką jūsų partneris dirba darbe, ir ieškokite to, kas galėtų palengvinti jo profesinį gyvenimą. Įteikdami įsimintiną dovaną parodysite savo partneriui, kad jums rūpi jūsų verslo santykiai ir vertinate viską, ką jis daro dėl jūsų.

Nepamirškite, kad daugelį dovanų galite įsigyti internetu ir jums nereikės ilgai klaidžioti po parduotuves, kurios vargina.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top