Pradinis / Renginiai, pramogos / „Pinup Girls“ merginos susižavėjo zumbos treniruote

„Pinup Girls“ merginos susižavėjo zumbos treniruote

TV3_SSM_Pinup_GirlsPrieš kelionę į koncertą grupės „Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė atvyko į TV3 laidos „Sportuok su mumis“ mankštos filmavimą. Sužinojusios, kad teks šokti zumbą, abi merginos prisipažino, kad tokioje treniruotėje dalyvaus pirmąjį kartą. „Jaučiuosi kaip šokantis šaldytuvas“, – vos prasidėjus apšilimui šį šeštadienį 8.30 val. TV3 eteryje juokaus V. Sutkutė.

Šokiai šiai grupės narei – ne naujiena. Viktorija yra dalyvavusi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“, tačiau treniruotė, kurioje aerobikos pratimai yra jungiami su Lotynų Amerikos ir afrikiečių šokių judesiais, privertė ją paprakaituoti. Labiausiai merginas išjudino pratimas, kurį atliekant reikėjo itin energingai judinti sėdmenis.

„Šiandien išmokome, kaip vizginti uodegytes. Labai geras šokio judesiukas, gal reikės išbandyti ir koncertuose? Tik baisu, kad taip energingai judėdamos, paskui negalėsime atgauti kvapo“, – laidoje svarstys S. Nainė.

Dešimties metų patirtį turinti zumbos trenerė Agnė Mickevičiūtė-Butienė mokė merginas, kaip atpalaiduoti kūną, pasinerti į šokio ritmą ir plastiškai judėti.

„Čia tikras viliojimo menas! Reikia stebėti, kad ko nors nepamestume“, – stebėdama, kaip trenerė profesionaliai atlieka krūtinę įsiūbuojantį šokio judesį, šeštadienį 8.30 val. komentuos V. Sutkutė.

Merginos po filmavimo prisipažino, kad iki trenerės profesionalumo joms dar trūksta, tačiau abi susižavėjo zumbos treniruotėmis. „Gal pagaliau reikės išsitraukti iš spintos visus sportinius drabužius, kurių turiu kalną, bet visi dar su etiketėmis, ir pradėti rimtai sportuoti. Mes atlikome tik keletą pagrindinių šokio judesių, tai galiu tik įsivaizduoti, kokia energijos bomba sprogsta per treniruotę“, – svarstys S. Nainė.

TV3_SSM_Vlada_Musvydaite_Pinup_Girls

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top