Pradinis / Kelionės / Plaukite Nemunu ir atraskite Lietuvą įsitaisę ant minkštos sofutės!

Plaukite Nemunu ir atraskite Lietuvą įsitaisę ant minkštos sofutės!

Maža ta mūsų Lietuva! Tačiau nedaug kas galėtų pasigirti žinąs jos visą didingą istoriją, papročius, tradicijas ir pažįstąs gamtą. „Nemunu per Lietuvą“ yra nuostabi knyga tiems, kurie nori pažinti dalelę savo krašto netradiciniu būdu – plaukdami per Nemuną, visų upių tėvą, kuris jungia visus Lietuvos regionus ir driekiasi ne vien per mūsų gimtinę, bet ir per kitas kaimynines šalis.

Knyga parengta pagal didelio susidomėjimo sulaukusį LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“. Ši knyga jus sudomins savo unikalia funkcija – kaip kelionių vadovas ir pažintinė knyga, kupina iliustracijų, receptų, įdomių istorijų, biografijų, pasakojimų, dainų ir dar daugiau.

Ką tik startavęs trečiasis laidos „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“ sezonas LRT kanale žada atskleisti dar daugiau mūsų krašto istorijos. Jūsų laukia nauji, dar nepažįstamos Lietuvos plotai ir nauja kelionė į Lenkijos glūdumas, kuri nustebins net ir tuos, kurie yra gerai susipažinę su Lietuvos istorija, etnokultūra ir gamta. Pažinkite Lietuvą iš naujo tam, kad suprastumėte, kokia ji didinga ir pilna išskirtinumo.

O tam, kad nepamirštumėte, nuo ko viskas prasidėjo, kviečiame paskaityti knygą „Nemunu per Lietuvą“, kurioje yra aprašytos abi 2015–2016 metų LRT projekto žiūrovų meilę pelniusios ekspedicijos. Susipažinsite su garsiais žmonėmis, kurie palikę savo šiltus ir jaukius namus leidosi į įvairiausių įspūdžių, nuotykių ir iššūkių kupiną kelionę. Jie plaukė tam, kad papasakotų įspūdingą Lietuvos istoriją, kurią Nemunas vienaip ar kitaip jungė visais laikmečiais. Nesuvaidintos užsimezgusios draugystės tarp dalyvių, karštos diskusijos iš tikrų profesionalų lūpų, negirdėtos istorijos, neregėtas gamtos grožis, nepažintos tradicijos, gyvos legendos, įvykiai, kurie lėmė Lietuvos istoriją, ir senovinės dainos užburs jus beskaitant šią ypatingą pažintinę knygą.

Vienoje valtyje su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi, istorijos profesoriumi Alfredu Bumblausku, etnomuzikologe Zita Kelmickaite? Kodėl gi ne?! Dabar ir patys galite tapti nacionalinės ekspedicijos dalyviais jaukiai įsitaisę ant minkštos sofutės arba keliaudami panemuniais.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top