Pradinis / Interjeras / Plieninės stogų dangos

Plieninės stogų dangos

Metalinės stogo dangos tapo populiarios ir yra tinkamas pasirinkimas beveik visuose namuose, išskyrus tuos, kurių stogo nuolydis labai plokščias. Ne visi metaliniai stogai atrodo kaip metaliniai. Dabar yra skiedrų stiliaus metalinių stogo dangų gaminių, kurie beveik nesiskiria nuo tradicinių asfaltinių skiedrų stogų. Jei domitės metalinės stogo dangos privalumais, čia rasite keletą dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Metaliniai stogai – ne tik naujovė. Kadaise metalinės stogo dangos buvo tik aukščiausios klasės, architekto suprojektuotuose namuose. Tie laikai praėjo. Metalinės stogo dangos randamos įprastuose namuose dėl didėjančio prieinamumo ir patobulintų gamybos procesų. Remiantis 2017 m. paskelbta pramonės statistika, metalinių stogų dangų rinkos dalis kelerius metus kasmet didėjo maždaug 3 procentais, o apie 15 procentų visų stogų dangų buvo naudojamos metalinės stogo dangos medžiagos. Tuo pačiu metu sumažėjo asfaltinių skiedrų stogo dangų rinkos dalis ir sudarė apie 59 procentus visos įrengtos stogo dangos.

Viskas, ką reikia žinoti apie metalinius stogus. Metalinę stogo dangą galima montuoti ant esamų stogų. Metalinius stogus galima montuoti virš esamo stogo nenuplėšiant gontų, jei tai leidžia vietiniai statybos kodeksai. Nors juostelės pašalinimas yra tinkamiausias būdas, nuplėšimas yra nepatogus ir padidina darbo kainą. Galima tokio tipo įrengimo problema yra įstrigę vandens garai. Jei įstrigo tarp metalinės stogo dangos ir senos stogo dangos, gali kauptis drėgmė ir atsirasti pelėsis bei prasidėti puvimas. Tačiau stogdengiai gali sumontuoti ventiliuojamą metalinį stogą, kuris leis išvengti šios galimos problemos. Arba sumontavus naują metalinę stogo dangą ant kailinių juostų (1×3s ar panašiai) metalas pakyla ir tarp sluoksnių atsiranda vėdinama oro kišenė. Prieš montuodami metalinį stogą tiesiai virš senų čerpių, būtinai perskaitykite vietinius statybos kodeksus. Kai kuriose jurisdikcijose gali reikėti visiškai nuplėšti, kai įrengiamas naujas stogas.

Metaliniai stogai su skarda nėra triukšmingesni už asfaltinius stogus. Nors paplitusi klaidinga nuomonė, kad metaliniai stogai kelia triukšmą lyjant ar per krušą, iš tiesų tinkamai sumontuota metalinė stogo danga nėra triukšmingesnė už bet kurią kitą. Metalinė stogo danga paprastai montuojama ant kieto pagrindo. Be to, palėpė ir izoliacija užtikrina garso barjerą. Iš vidinių gyvenamųjų patalpų gyventojai retai pastebi triukšmo lygio padidėjimą įrengus metalinį stogą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top