Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Plungėje IX kartą išrinkta geriausia jaunimo muzikos grupė

Plungėje IX kartą išrinkta geriausia jaunimo muzikos grupė

Sausio 30 d. į Plungės kultūros centrą sugužėjo jaunimo muzikos grupės net iš 12 skirtingų Lietuvos miestų: Kauno, Tauragės, Platelių, Šiaulių, Varėnos, Naujosios Akmenės, Šilutės, Molėtų, Kėdainių, Pasvalio rajono, Ventos, Telšių bei, žinoma, Plungės. Kolektyvai tą vakarą atliko po 2 skirtingus kūrinius bei varžėsi dėl įvairių nominacijų bei, žinoma, III, II ir I vietų.

Dalyvius vertino žiūrovai bei kompetentinga komisija. Ją sudarė: komisijos pirmininkas Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis; vienos populiariausių plungiškių muzikos grupių „Tabasco“ vokalistas Gediminas Norvaišas; Plungės bei Platelių meno mokyklų muzikos mokytojas, Plungės kultūros centro simfoninio orkestro dirigentas Paulius Lygnugaris; Žemaitijos televizijos savininkas ir direktorius Algirdas Šimkevičius; respublikinių konkursų dalyvė ir laureatė, muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė bei tekstų ir dainų autorė Evelina Beivydaitė.

Komisijos ir žiūrovų sprendimu geriausia muzikine grupe konkurse ,,Garsyn 2016“ buvo pripažinta ,,The Groovy Group“ iš Varėnos, II vieta atiteko plungiškiams – Mariaus Mickaus, Manto Sungailos bei Roberto Žutauto trio, o III vieta atiteko net dviem grupėms: ,,Halterus“ iš Kauno bei ,,Marabu Band“ iš Pasvalio rajono.

Populiariausios dainos tą vakarą skambėjo Plungės kultūros centre. Organizatoriai džiaugiasi, kad į Plungės miestą atvyko geriausios jaunimo muzikos grupės ir kad plungiškiai turėjo išskirtinę galimybę vienoje vietoje išgirsti ir pamatyti tiek daug skirtingų, energingų ir ypatingų pasirodymų.

Plungės kultūros centro inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top