Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Plungės rajono tautodailininkų paroda „Žemaitiškų tradicijų terpėje“

Plungės rajono tautodailininkų paroda „Žemaitiškų tradicijų terpėje“

Plungės kultūros centro parodų salėje kovo 13 dieną buvo atidaryta Plungės rajono tautodailininkų ataskaitinė paroda „Žemaitiškų tradicijų terpėje“. Tai tęstinis projektas, kuriuo siekiama palaikyti tautodailininkų organizacijos gyvybingumą, kūrybingumą. Šio projekto veiklos buvo plačiai aprašytos Lietuvos tautodailininkų sąjungos leidžiamame respublikiniame žurnale ,,Tautodailės metraštis“. Įvairiuose jo numeriuose tarp kitų buvo pristatytas ir 31 Plungės rajono tautodailininkas su savo kūriniais.

Šiemet organizuota paroda, kaip ir visos kitos kasmetės parodos, įrodo, kad Plungės krašto tautodailininkai ypač veiklūs ir kūrybingi. Ekspozicijoje – 46 tautodailininkų 169 nauji kūriniai. Įvairių žanrų, įvairių stilių, įvairių medžiagų, spalvų ir potėpių. Kiekvienas savitas ir įdomus. Autoriai į šiuos darbus sudėjo visus savo troškimus, meilę, stiprybę ir, žinoma, begalinį užsispyrimą ir darbštumą. Vieni jų tęsia klasikinę tautodailės tradiciją, kiti ieško individualaus braižo. Susirinkę tautodailininkai diskutavo, kas geriau: ar tradicijų tęsimas, ar originalumas. Bet vieningai nusprendė: svarbiausia yra kuriantis žmogus, nes be kūrybos mūsų gyvenimo paveikslas būtų pilkas ir nuobodus, o organizuojamos parodos menininkus išjudina, skatina kurti naujus darbus ir prasklaido kasdienybę ne tik tautodailininkų, bet ir tų, kurie ateina į parodas.

Kviečiame pasigrožėti puikiais darbais apsilankius Plungės kultūros centro parodų salėje darbo dienomis 13−17 val. arba prieš Plungės kultūros centre vykstančius renginius.

Plungės kultūros centro informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top