Pradinis / Grožis ir mada / Praturtinkite savo veido odą su vitamino C serumais

Praturtinkite savo veido odą su vitamino C serumais

Vitamino C serumas yra odos priežiūros produktas, kuriame gausu vitamino C. Jis yra skystas arba gelio konsistencijos ir tepamas ant odos. Šių serumų rasite visur, kur įprastai perkate odos priežiūros priemones: įvairiose parduotuvėse, grožio salonuose ir kai kuriose vaistinėse. Ant pakuotės greičiausiai pamatysite žodžius, nusakančius naudą odai, pvz., „stangrina“, „šviesina“ ir „skatina kolageno gamybą“. Žmonės įtraukia vitamino C serumą į savo odos priežiūros rutiną, kad pasinaudotų šia nauda.

Vitaminas C yra antioksidantas, todėl jis padeda išvengti laisvųjų radikalų, kurie skaido kolageną ir elastiną, susidarymo.

Kalbant apie mitybą, vitaminas C yra labai svarbus. Jis būtinas augimui ir vystymuisi, atlieka svarbų vaidmenį formuojant ir atkuriant kūno audinius ir suteikia antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais, kurie prisideda prie tokių ligų kaip vėžys, širdies ligos ir artritas. Visuose vaisiuose ir daržovėse yra šiek tiek vitamino C , bet daugiausia jo gausite iš tokių produktų kaip melionai, apelsinai, brokoliai ir briuseliniai kopūstai.

Vitamino C natūraliai yra odoje, jis skatina kolageno gamybą ir veikia kaip antioksidantas. Jis gali apsaugoti odą nuo UV spindulių žalos (ypač kai naudojamas kartu su vitaminu E). Vitaminas C taip pat palaiko odos barjerą, kuris neleidžia dirgikliams patekti į odą, ir padeda sulaikyti vandenį, kad oda būtų tinkamai drėkinama.

Puiku, tiesa? Šiuo metu galbūt galvojate, kaip padidinti vitamino C kiekį savo mityboje, kad gautumėte šią naudą. Deja, valgyti daugiau apelsinų ir melionų nepakaks. Taip yra todėl, kad epidermis neturi kraujagyslių, kuriomis maistinės medžiagos galėtų keliauti į odos ląsteles.

Vitaminas C geriausiai žinomas dėl savo gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus ir lėtinti odos senėjimą. Tai taip pat gali pagerinti kolageno ir elastino sintezę, smulkių raukšlių išvaizdą, padėti sumažinti uždegimą, pašviesinti odą.

Tyrimai leido patvirtinti vitamino C vietinio vartojimo efektyvumą. Vienas tyrimas parodė, kad vietinis vitamino C vartojimas padidino kolageno gamybą tarp visų amžiaus grupių tyrimo dalyvių.

Norėdami daugiau sužinoti apie produktus, kurie turi vitamino C, užsukite į tinklalapį shopmesoderma.eu

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top