Pradinis / Aktualijos / Prezidentė kviečia viso pasaulio lietuvius dalytis idėjomis Lietuvai

Prezidentė kviečia viso pasaulio lietuvius dalytis idėjomis Lietuvai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą nacionalinei iniciatyvai „Idėja Lietuvai“. Jos tikslas – pakviesti žmones siūlyti idėjas naujo šimtmečio Lietuvai.

Iniciatyva jau suvienijo didžiuosius žiniasklaidos kanalus. Prie jų jungiasi kiti žiniasklaidos atstovai, žurnalistai, visuomenės veikėjai, įvairių sričių ekspertai, socialiai atsakingas verslas.

Pasak Prezidentės, Lietuvai visada reikia idėjų, kurios išjudintų visuomenę, įkvėptų ir dar labiau suvienytų šalies gyventojus. Kiekvienas iš mūsų galime daug nuveikti dėl savo valstybės, jos žmonių ir ateities. Šalies vadovės teigimu, šis projektas – tai kartu ir galimybė įprasminti savo tikslus, nes kai kurios idėjos gali būti prisimenamos net ir po šimto metų, o tai labai tinka kitąmet švenčiamam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Prezidentės teigimu, be svajonių ir idėjų šalys ilgai negyvena, todėl ši iniciatyva yra gera galimybė išgirsti ir pamatyti visas svajones ir jas sujungti į vieną.  Valstybės vadovė pakvietė visame pasaulyje gyvenančius Lietuvos piliečius dalytis savo idėjomis Lietuvai, o projekto organizatoriams palinkėjo ryžto ir gero bei aktyvaus grįžtamojo ryšio.

Šiandien veiklą pradeda projekto interneto svetainė www.idejalietuvai.lt. Tinklalapyje visi Lietuvos žmonės gali siūlyti savąją idėją Lietuvai. Surinkti pasiūlymai bus grupuojami ir išdiskutuoti ekonomistų, verslininkų, visuomenės veikėjų ir piliečių debatuose. Pasitinkant 2018-uosius Lietuvos gyventojai galės elektroninėje erdvėje už tris atrinktas idėjas pasirašyti Lietuvos išlikimo akte.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

R. Dačkaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top