Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Aktualijos»Prezidentė: „Lietuvos augimo potencialas didelis“
Aktualijos

Prezidentė: „Lietuvos augimo potencialas didelis“

Komentarų: 01 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šį antradienį dalyvavo „Nasdaq“ technologijų ir verslo kompetencijų centro bei naujo vertybinių popierių biržos „Nasdaq Vilnius“ ir Lietuvos centrinio vertybinių popierių depozitoriumo biuro Vilniuje inauguracijoje.

„Nasdaq“ sprendimas įsikurti Vilniuje patvirtina, kad Lietuvos augimo potencialas didelis, o mūsų šalies specialistų gebėjimai pripažįstami pasaulyje. Pasaulio investuotojų žemėlapiuose Lietuva taps dar matomesnė“, – sakė Prezidentė, sveikindama renginio dalyvius.

Valstybės vadovė pabrėžė, kad kelias į šį įvertinimą prasidėjo dar tada, kai atkūrus nepriklausomybę šalyje buvo įsteigta Vertybinių popierių birža ir kitos kapitalo rinkos institucijos. Tai rodė, kad Lietuva sugrįžo į rinkos ekonomiką. Mūsų šaliai buvo strategiškai svarbu turėti gyvybingą vietinę kapitalo rinką.

Pasak Prezidentės, ši rinka augo, plėtojosi kartu su lietuvišku verslu, suteikdama galimybę pritraukti jam reikiamų lėšų, didindama jo skaidrumą, padėdama kurti darbo vietas.

Prie darbo vietų kūrimo ir mūsų šalies plėtros, investuodama Lietuvoje, prisideda ir „Nasdaq“ – didžiausia pasaulyje vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir paslaugų teikėja. Įkurdama Vilniuje centrą ji atkreipia kitų valstybių bendrovių dėmesį ir rodo joms sektiną pavyzdį.

Prezidentė palinkėjo sėkmingos ir abipusiškai naudingos „Nasdaq“ ir Lietuvos partnerystės stiprinant mūsų šalies kapitalo rinką bei dirbant su pasaulio finansų rinkomis ir pažangiausiomis jų technologijomis.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.
R. Dačkaus nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisKo vaikai mokosi per pasakas?
Kitas straipsnis Kaune studijuojantys jaunuoliai iš užsienio gyvina Ąžuolyno skverą

Susiję straipsniai

Laimingo gyvenimo formulė: dirbi 6 mėnesius – 6 mėnesius ilsiesi?

17 kovo, 2026

Patvirtintas 2026 metų Kauno biudžetas ir strateginis veiklos planas: didžiausios investicijos – švietimui, socialinėms paslaugoms ir infrastruktūrai

24 vasario, 2026

Elektromobilių rinka auga, o dyzelis traukiasi į paraštes

11 vasario, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.