Pradinis / Kinas, muzika, TV / Prezidentės apdovanotos daugiavaikės šeimos pokyčiai: vyrui teks vienam pasirūpinti 5 vaikais

Prezidentės apdovanotos daugiavaikės šeimos pokyčiai: vyrui teks vienam pasirūpinti 5 vaikais

Mindaugas ir Jurgita Pociai kartu jau dvylika metų. Savo meilės istoriją jie vadina „beprotišku jausmų pliūpsniu, kai akys mato tik vienas kitą ir pasaulyje nėra nieko svarbiau“. Susitikę Kernavėje po kryžiumi, juodu jau po dviejų mėnesių vienas kitam ištarė amžiną „taip“. Dabar penkis vaikus auginantys sutuoktiniai viešai prisipažįsta – atėjo metas, kai romantikos ugnis turi būti pakurstyta iš naujo. Tai Pociai darys stebint visai Lietuvai TV3 televizijos projekte „Tėtis namuose“.

Begalinis įsimylėjimas

„Buvo visiškas išprotėjimas, kai prisimenu tą laiką… Rožinis šydas tiesiog užkrito, nieko nebemačiau, niekas daugiau pasaulyje nebeegzistavo, mačiau tik jį“, – svajingai prisiminimais dalijosi Jurgita.

Įsimylėjėliai tapo neišskiriami. Net po dvylikos metų jie kartu praleidžia visą laiką: augina penkis vaikus, dirba, organizuoja įvairius renginius ir siekia būti pavyzdžiu kitiems. Ir tai jiems neblogai sekasi – Pociai už pavyzdingą šeimą yra apdovanoti pačios Prezidentės. Tiesa, pasak Mindaugo, tai tik malonus blizgutis, kurio nereikia sureikšminti. Jo aistra – viskas, kas susiję su kariuomene: kariškų renginių organizavimas, disciplina tiek darbuose, tiek namuose. O Jurgita yra daugiavaikių šeimų organizacijos įkūrėja, bando suvienyti visas daugiavaikes šeimas ir skleisti gausios šeimos privalumus.

Į žmonos norą atostogauti vyras numoja ranka

Šeimos gausumo trūkumai pajuntami tada, kai siela ima reikalauti romantikos. Jai laiko Pocių namuose nėra. Visą laisvalaikį atima darbai. Mindaugas pastarąjį kartą žmonai gėlių įteikė prieš penkerius metus. „Pastaruoju metu mes esame taip užsisukę darbuose. Pamiegi dešimt minučių ilgiau, ir tai yra tavo poilsis, įsijungia dvidešimt penktas kvėpavimas ir varai toliau, apie laiką sau net kalbos nėra“, – prisipažino vyras.

Jurgita apie atostogas svajoja jau vienuolika metų. Tačiau svajonės taip ir lieka nerealizuotos. „Nedrįstu net pagalvoti apie kokį nors poilsį. Daug laiko planavome išvykas, bet… Tam tiesiog nėra laiko. Reikia visais rūpintis, o kas tai padarys be manęs?“ – klausia penkių vaikų mama. Apie poreikį pailsėti ji ne kartą yra užsiminusi vyrui, tačiau šeimos galva į tai numoja ranka.

Šeštas vaikas – vyras

Vyro žodis Pocių namuose paskutinis. O rūpintis juo reikia tarsi šeštu vaiku. Ir indus už jį suplauti, ir valgyt paruošti, ir dulkes nuo darbo stalo nušluostyti. Didžiausia mamos pagalbininkė – vienuolikmetė Pajauta. Dukra apmaudžiai pripažįsta – tėčiui įtikti sunku: „Mes su mama tvarkomės daug, o jis grįžta ir pradeda rėkti, kad visur netvarka. Jis nemato nei kad grindis plovėm, nei kad dulkes valėm, jis mato, kaip jam patinka. O mama bijo, kad ant jos supyks.“

Vyras Jurgitos rūpesčio nevertina. „Jis žino, kad esu aš ir jam nieko daryt nereikia. Pamenu, draugystės pradžioje jis man pasirodė toks laisvas kaip vėjas. O man mama sakė: „Tau gal galvoje negerai?“ Tai ir dabar jo ta laisvė išliko, rūpintis niekuo nereikia – toks neprognozuojamas gyvenimas. Kartais kai pradeda ką nors įrodinėti, įsispiria į savo tiesą, nors pats turbūt žino, kad yra neteisus. Man tada norisi tik galvą daužyt į sieną“, – laidos „Tėtis namuose“ žiūrovams prisipažino moteris.

Jurgitos džiaugsmui, atėjo laikas pokyčiams. Ji pagaliau išvyks pelnytų atostogų, o jos vyrui Mindaugui teks įsikūnyti į penkių vaikų mamos kailį. Ar viską perėmęs ant savo pečių karingasis tėtis pagaliau įvertins žmonos triūsą? Jurgita prieš išvykdama griebėsi už galvos ir baiminosi, kaip šeima savaitę laiko išsisuks be jos. Ar tikrai namuose viskas apvirs aukštyn kojomis? Kaip ši terapija paveiks šeimos santykius? Išbandymas jau prasideda TV3 projekte „Tėtis namuose“.

TV3 nuotr.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top