Pradinis / KARJERA / Projektas „Atrask save“ – darbo rinkos galimybės jaunimui

Projektas „Atrask save“ – darbo rinkos galimybės jaunimui

Projektas „Atrask save“ Vilniaus rajone juda visu pajėgumu. Džiugu, kad jau 6 jaunuoliai sėkmingai įsidarbino ir dirba darbą, kuris jiems atneša tam tikras pajamas.

1Projekto metu, atsižvelgiant į kiekvieno jaunuolio poreikius, taikomos įvairios darbo su jaunimu formos: individualūs susitikimai ir darbas grupėje, neformaliojo ugdymo metodai, skatinantys motyvaciją dirbti ar mokytis, pasitikėti savimi ir prisiimti atsakomybę. Darbo metu susiduriama su įvairiais asmenimis, kurie kartais nenori lankytis susitikimuose arba ignoruoja skambučius. Tačiau iš dalies viskas juda tinkama linkme, prie rezultatų prisideda ir seniūnijų darbuotojai. Iš viso identifikuota 14 jaunuolių, kurie atitinka projekto reikalavimus.

Projekto tikslas – individualiai kiekvienam nedirbančiam ir nesimokančiam 15–29 m. jaunam žmogui padėti atpažinti savo poreikius ir galimybes, siekti savirealizacijos tikslingai pasirenkant švietimo sritį ar įstaigą arba integruotis į darbo rinką.

Taigi jeigu Tu esi jaunas asmuo nuo 15 iki 29 metų, niekur nesimokai, nedirbi, nesi registruotas darbo biržoje ir nori susirasti sau tinkamą veiklą (darbo vietą, mokymosi įstaigą arba savanorystės vietą), būtinai susisiek su vietos JGI koordinatoriumi Vilniaus r. sav.: Ernest Stelmach, tel. +370 655 88 322, el. paštas ernestas.stelmach@gmail.com.

Vilniaus r. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top