Pradinis / Renginiai, pramogos / Projekte „Mano geriausia draugė“ – ir žinomos moterys su mamomis

Projekte „Mano geriausia draugė“ – ir žinomos moterys su mamomis

Birželio 19 dieną prasideda naujas TV3 socialinis projektas „Mano geriausia draugė“. Ketvirtadieniais itin moteriškas, grožio kupinas projektas suvienys mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės. Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė, o tarp aštuonių dalyvių porų – ne viena žinoma Lietuvos moteris.

Projekte „Mano geriausia draugė“ dalyvaujanti dainininkė 23-ejų metų Neringa Šiaudikytė ir jos mama 44-erių verslininkė Valdonė Šiaudikienė iš Kauno atrodo tarsi seserys. Šios įspūdingos šviesiaplaukės – panašaus ūgio, kone identiškos išvaizdos ir mėgsta tą patį aprangos stilių – kartais net rengiasi vienodai. „Esame viena kitos ramstis“, – tikina Neringa. Ar projekte tuo įsitikins?

Kita laidos „Mano geriausia draugė“ pora – konkurse „Mis Lietuva 2013“ „Mis Foto“ titulą pelniusi 18-metė Karolina Augutytė ir jos 35-erių mama Laura Augutienė iš Utenos. „Kartu perėjusios ir ugnį, ir vandenį“ – ne tik skambi frazė, apibūdinanti Karolinos santykius su mama Laura. „Jos niekas nenorėjo“, – netikėtai prisipažįsta Laura, vos septyniolikos susilaukusi dukters. Ir dukra iki šiol nėra mačiusi tėčio…

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresnius“, – tiki Laura, kadaise pasiryžusi gimdyti ir dabar besidžiaugianti nuostabiais santykiais su dukra. Jos visur kartu: vadovauja savo verslui, turi bendrų draugų, o po darbų, jei dar yra jėgų, lekia pašokti į klubą. Šokiai – abiejų aistra. Karolina džiaugiasi, kad į jos su mama maitinimo įstaigą klientai atvyksta iš atokiausių Lietuvos kampelių – vieni pavalgyti, kiti – pažiūrėti, kaip iš arti atrodo konkurse „Mis Lietuva“ išgarsėjusi mergina.

TV3 premjeros dalyvių gretose – ir populiariojo muzikos projekto „X Faktorius“ finalininkė, įspūdingo balso savininkė 27-erių Anžela Adamovič su savo mama – viename seniausių lietuviškų drabužių siuvimo įmonių dirbančia 50-mete Regina Adamovič. Vilnietės projekte žada stebinti. Pasirodo, Anžela vadovaujasi tokia taisykle: kol ko nors nesi nuveikusi, apie savo veiklą niekam nė žodžio… Mamai taip pat. Galima tik įsivaizduoti, kaip mama nustebo išgirdusi, kad dukra dainuoja ir sugeba pavergti aplinkinių širdis. „Koks jos stiprus balsas – negalėjau patikėti!“ – įspūdžiais dalijasi Anželos mama. Kuo dukra mamą nustebins TV3 projekte, paaiškės netrukus.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top