Pradinis / Renginiai, pramogos / Projekto „Meilė ar pinigai?“ dalyvė Jolanta sulaukia išskirtinio žiūrovų dėmesio

Projekto „Meilė ar pinigai?“ dalyvė Jolanta sulaukia išskirtinio žiūrovų dėmesio

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val. TV3 eteryje – realybės šou „Meilė ar pinigai?“. Kurstomos aistros, skamba meilės prisipažinimai, aidi įsimylėjėlių juokas ir rieda ašaros tų merginų, kurios nesulaukia gražuolio Žilvino Trato dėmesio. Viena įspūdingiausių projekto dalyvių – modelis Jolanta Leonavičiūtė – ašarą gali braukti nebent iš laimės – dėmesiu ji apsupta tiek projekte „Meilė ar pinigai?“, tiek gyvenime.

Įspūdingos išvaizdos, savimi pasitikinti, drąsi mergina vos prasidėjus TV3 premjerai „Meilė ar pinigai?“ nespėja skaityti gerbėjų laiškų. Į jos pašto dėžutę socialiniame tinkle „Facebook“ plūsta ja besižavinčių merginų ir vaikinų žinutės. Viena mergina, tiesiog dievinanti projektą ir Jolantą, linkėjimus ir klausimus jai siunčia net iš Čikagos.

„Kokia tu drąsi! Aš žinau, kad gauni, ko nori, žinai, ko esi verta“, – rašo Pablo. „Kokia tu tobula!“ – giria Šarūnė. Nesta ne tik aukština Jolantos grožį, bet ir teiraujasi, kur galėtų įsigyti tokių drabužių, kaip jos.

Pasak Jolantos, gerbėjai bando iš anksto sužinoti, kokia bus TV3 projekto pabaiga. Ar Žilvinas pasirinks Jolantą? O gal rinksis pati Jolanta? Žinoma, J. Leonavičiūtė laikosi konfidencialumo sutarties ir siužeto vingių neišduoda. Mergina tiesiog džiaugiasi gerbėjų laiškais ir mielai su jais bendrauja.

Jolanta maloniai prisimena Gran Kanariją, kur buvo filmuojamas išskirtinis projektas, o jos draugystė su kai kurias dalyviais tęsiasi ir grįžus į Lietuvą.

TV3

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top