Pradinis / Renginiai, pramogos / Projekto „Meilė ar pinigai?“ dalyviai: „Iš rojaus grįžtame į realybę“

Projekto „Meilė ar pinigai?“ dalyviai: „Iš rojaus grįžtame į realybę“

Jau nuo liepos 14 dienos pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. TV3 eteryje –vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“. Televizijos premjera žada neišdildomų įspūdžių, Gran Kanarijos karštį, romantiškus pasimatymus ir beužsimezgančią meilę. Projekto „Meilė ar pinigai?“ herojai – jauni, patrauklūs, įdomūs, trokštantys nuotykių, tačiau labai skirtingų charakterių. Tiesa, juos vienija bendras noras: grįžę iš Ispanijos saulėtosios salos, kurioje buvo filmuojamas šou, jie trokšta vieno – sugrįžti į rojų.

Socialiniuose tinkluose iš karto po filmavimų ėmė mirgėti realybės šou dalyvių žinutės: „Sugrąžinkite mus į rojų!“, „Šou buvo nuostabus“, „Nepamirštama patirtis, su nuostabiais įspūdžiais iš rojaus grįžtame į realybę“, „Jaučiuosi tarsi pabuvusi kitoje planetoje“ ir t. t.

Kiekvieną savaitę laidoje „Meilė ar pinigai?“ dėl simpatijų ir galimybės užsidirbti konkuruos būrys patrauklių dalyvių – merginų ir vaikinų. Gintarė – energinga, linksma, temperamentinga mergina, Emerita – maloni, inteligentiška, iš gyvenimo gavusi skaudžių pamokų, išsiskyrusi, kukli. Jolanta Leonavičiūtė, jau spėjusi sulaukti žiniasklaidos dėmesio, – kaip kunkuliuojantis ugnikalnis. Projekto kūrėjai sako, kad šią gražuolę puikiai apibūdina šūkis „atėjau, pamačiau, nugalėjau“. Tiesa, ar ji jausis nugalėtoja projekte „Meilė ar pinigai?“, paaiškės TV3 eteryje.

Rodos, visada savimi scenoje pasitikinti „X faktoriaus“ finalininkė Anžela atvykusi į Gran Kanariją nužvelgė savo konkurentes ir nusprendė, kad kova nelygi. Kaip Anželai seksis užkariauti gražuolio Žilvino širdį? O gal ji čia visai neieško meilės?

Šokėjas Marius Gaižauskas į karščiausią TV3 realybės šou atvyko ką tik išsiskyręs su savo mergina – nuplauti nuoskaudų. Išsiskyrimą geriausiai gydo nauji santykiai?

Kitas ieškantis laimės Gran Kanarijoje vyrukas Martynas – kuklus, nedrąsus. Prieš projektą jis sakė važiuojantis užsidirbti pinigų, tačiau laidos kūrėjai sako, kad įvykiai pasisuko visai kita linkme. O Valerijus – Martyno priešingybė: savimi pasitikintis, užtikrintas, kad yra pakankamai žavus, ir įsitikinęs, jog gali užkariauti bet kurios merginos širdį.

Žinoma, bene labiausiai Gran Kanarijos gyventojų, poilsiautojų ir, aišku, projekto „Meilė ar pinigai?“ dalyvių žvilgsnius traukė aktorius ir modelis Žilvinas Tratas. Saloje vietinių vadintas žvaigžde, nuolat fotografuotas vaikinas savo elgsena, sprendimais ir pasakymais traukte trauks prie ekranų TV3 žiūroves. Jas nustebins ir pramogų pasaulyje žinomas Laimonas Fergizas.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top