Pradinis / Grožis ir mada / Rasos Rožinskienės kurtų rankinių fotosesijoje – maudynės krioklyje ir vaikščiojimas tilto atbraila

Rasos Rožinskienės kurtų rankinių fotosesijoje – maudynės krioklyje ir vaikščiojimas tilto atbraila

Kaunietė balerina Asta Voronova, sutikusi dalyvauti rankinių dizainerės Rasos Rožinskienės naujausių darbų pristatyme, žinojo, kad fotografė Eglė Ščerbinskaitė iš jos pareikalaus gerokai daugiau nei apsiavus puantus padaryti reveransą teatro scenoje. „Tačiau tai, ką Eglė sugalvojo, pranoko bet kokias su fotosesija susijusias fantazijas!“ – juokdamasi sakė autorė.

Nei ji, nei A. Voronova nesitikėjo, kad rankinėms teks pasivaikščioti tilto atbrailomis, užmigti vidury arimų, pakilti į orą ar išsimaudyti krioklyje.

Sutarusi fotosesijos dieną trijulė patraukė Alytaus link. „Kelionės tikslą žinojo tik Eglė, o kur dar pakeliui sustosime – nenumanė net ir ji pati“, – su šypsena pasakojo R. Rožinskienė.

Stabdyti automobilį pakelėje jai teko daugybę kartų. E. Ščerbinskaitei įspūdį padarydavo tai laukas, tai kelio ruožas, kur tuo metu vyko statybos darbai, tai medžių paunksmė. Vienetinių rankų darbo rankinių kūrėja sakė per šią išvyką dar kartą įsitikinusi – tik į meną linkęs žmogus gali matyti gerą kadrą ten, kur iš pirmo žvilgsnio apie jo egzistavimą net neįmanoma nutuokti.

Vienas iš įspūdingiausių momentų – A. Voronovos pasivaikščiojimas remontuojamo tilto atbraila. Jį taisantys darbininkai nuo pamatyto vaizdo ilgai negalėjo atsitokėti.

Ne ką mažiau įspūdingai iš šono atrodė ir trijulės darbas vandenyje. Norinčios netradiciškai įamžinti rankines damos atsivežė kėdę, kuri turėjo būti įtvirtinta krioklio viduryje, gana sraunioje vietoje. „Man teko kėdę laikyti. To nuotraukoje, žinoma, nematyti, bet sušlapau iki paskutinio siūlelio“, – prisiminė R. Rožinskienė.

Daugiau nei prieš metus pirmąją savo kolekciją pristačiusi autorė sakė, kad naujausiuose savo darbuose vėl grįžo prie tada paliestos temos – keturių stichijų. „Oras, žemė, vanduo… O ugnis esu aš“, – yra sakiusi unikalių rankinių kūrėja.

Šįkart, kaip pati R. Rožinskienė sako, ši jai artima tema nagrinėta pasitelkus jau kitas priemones – kelios dešimtys rankinių, laikomų A. Voronovos, pabuvo ir ore, ir ant žemės, ir vandenyje. „Ugnį šįsyk atstojome trise, nes buvome užsidegusios netradicinės fotosesijos idėja ir leidomės į kūrybinę avantiūrą“, – pasakojo autorė.

Nuotraukos – „Elion.photos“

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top