Pradinis / Sportas / Reklama per krepšinio prizmę: ko gali tikėtis RKL partneriai

Reklama per krepšinio prizmę: ko gali tikėtis RKL partneriai

Lietuviams krepšinis yra tarsi antra religija. Mūsų tauta reikšmingomis krepšininkų pergalėmis garsėja nuo 1937 metų, kai Lietuvos rinktinė pirmą kartą tapo Europos čempione. Tad galime tik pasidžiaugti, kad jau beveik šimtmetį Lietuva augina ir ugdo krepšinio profesionalus, entuziastus ir mėgėjus, o lietuvius krepšininkus palaikančios skanduotės skamba visame pasaulyje.

Prisidėti prie Lietuvos krepšinio ateities kviečiame ir Jus – tapkite Regioninės krepšinio lygos (RKL) partneriais ar rėmėjais ir ne tik padėkite ugdyti jaunąją krepšininkų kartą, bet ir gaukite galimybę garsiai plačiajai auditorijai kalbėti apie savo verslą ar veiklas, stiprinant jų žinomumą bei įvaizdį visoje Lietuvoje: prisidėjusioms įmonėms bus skiriama maždaug 5 val. reklamos eteryje per vieną sezoną!

2005 metais savo veiklą Lietuvoje pradėjo Regioninė krepšinio lyga. Ji laikui bėgant tapo didžiausia profesionalia krepšinio lyga Lietuvoje, kurioje rungtyniauja daugiau nei 800 krepšininkų iš visos Lietuvos! Šiuo metu lygoje yra 42 klubai, iš jų 16 – A divizione ir 26 – B divizione.  Šiame sezone numatoma: A divizione – 280 rungtynių, B divizione – 366 rungtynės. Pagal atnaujintą informaciją – iš viso bus net 646 rungtynės. Ši krepšinio lyga yra populiari ir šiuo metu išgyvena renesansą: diegiamos naujovės, skirtos didinti lygos profesionalumui ir matomumui.

Šiuo metu esame pasirašę sutartis su 3 visoje Lietuvoje žinomais informaciniais partneriais:

  • INIT TV, kurios programa pasiekia daugiau nei milijoną žiūrovų Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Galime pasidžiaugti, kad turime laiką per didžiąją rungtynių pertrauką: per ją (15 min. laiką) galime transliuoti turinį, reportažus, reklaminius vaizdo įrašus apie savo partnerius.

  • Taip pat bendradarbiaujame su SETUPAD, turinčiu net 150 informacijos sklaidos kanalų visoje Lietuvoje, kur Jūsų įmonės reklamą vienu metu gali matyti iki 2 mln. skaitytojų.

  • LT – dar vienas  mūsų partneris, kuris transliuos visas 646 rungtynes savo platformoje, pasitelkdamas profesionalias kameras ir kitą rungtynėms reikiamą įrangą. Tai yra didžiausias žingsnis Lietuvos krepšinio istorijoje!

Bendradarbiaujame ne tik su didžiausiais skaidos portalais, bet ir su regioniniais. Sklaida kiekviename iš jų  per dieną pasiekia  nuo 30 000 iki 200 000 unikalių vartotojų – tad tai būtų palanki galimybė savo veiklas pristatyti ir reklamuoti tikslinę auditoriją turinčiuose portaluose.

Ir tai dar ne viskas, jei kalbėsime apie RKL rėmimo naudą. Jaučiame didžiulį palaikymą ir iš Lietuvos krepšinio federacijos, tad jie RKL rėmėjams suteikia palankias sąlygas keliauti ir palaikyti vyrų krepšinio rinktinę skirtingose šalyse stebint varžybas iš VIP vietų – tai galimybė iš arti stebėti geriausius Lietuvos krepšininkų pasirodymus.

Turime įvairių pasiūlymų ir reklamos paketų iš mūsų dabartinių partnerių, tad bet kokia bendradarbiavimo forma yra laukiama ir diskutuotina ieškant geriausio sprendimo abiem šalims. Tai abipusė nauda tiek Lietuvos krepšinio ateičiai, tiek verslo plėtros ir Jūsų prekių ženklo žinomumui – būkite išgirsti ir matomi visoje Lietuvoje. Prisidėkite prie sporto, o ypač mūsų šalies antrosios religijos – krepšinio – populiarinimo bei jaunųjų krepšinio talentų ugdymo!

Apie mus daugiau sužinosite: 

„Facebook“ https://www.facebook.com/regionu.krepsinio.lyga 

„Instagram“ https://www.instagram.com/regionu.krepsinio.lyga/

Transliacijos https://videosportas.lt/@nostrarkl

Naujienas rasite www.rkl.lt

Jei sudomino pasiūlymas, susisiekite.

Vidas Butkus
Regionų krepšinio lyga

Prezidentas
+370 685 44397

http://www.rkl.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top