Pradinis / Grožis ir mada / Revoliucinis CO2 lazeris: sprendimas jūsų odos problemoms

Revoliucinis CO2 lazeris: sprendimas jūsų odos problemoms

Šiuolaikinė medicina vis dažniau naudoja modernias technologijas įvairioms ligoms gydyti ar problemoms šalinti. Tai suteikia mums daug naudos, nes naujoviški metodai paprastai yra daug mažiau invaziniai, saugesni ir veiksmingesni. Vienas populiariausių šiuolaikinių metodų, taikomų medicinoje, yra CO2 lazeris. Jo naudojimas ypač svarbus estetinėje medicinoje, dermatologijoje, taip pat kitose srityse, įskaitant oftalmologiją. Kas yra frakcinis lazeris? Ką jis daro? Kokios yra frakcinio lazerio naudojimo indikacijos?

Kaip veikia CO2 lazeris?

Jo darbas pagrįstas frakcinės fototermolizės koncepcija. Odos fragmentas, kuriam taikoma CO2 lazerio terapija, taškiniu būdu apšvitinamas sufokusuotos šviesos spinduliu. Pagal CO2 lazerio veikimo principą, veikiant bangai, šiek tiek pažeidžiamas epidermis ir derma, todėl susidaro mikroskopinių stulpelių formos įdubimų. Juos supa sveikas audinys. Įvykus pažeidimui, nepažeista oda pradeda gijimo procesą. Regeneracija progresuoja link pažeistų frakcijų. Taip vietoje „senosios“ odos susidaro naujos, tvirtos ir atsparesnės struktūros.

Lyginant su klasikiniais lazeriais, kurie termiškai pažeidžia visą švitinamos odos paviršių, CO2 frakciniai lazeriai yra daug mažiau invaziniai. Dėl to jie yra saugūs, leidžia greičiau atsinaujinti odai ir pasiekti geresnių gydymo rezultatų, išsamiau apie lazerių galimybes ir parametrus mesoderma.eu.

Kam tinka CO lazeris?

Visų pirma, juo galima spręsti įvairias odos problemas tiek vyrams, tiek moterims. Pasitarus su gydytoju ir pašalinus kontraindikacijas, lazerio terapija gali būti taikoma ir vaikams bei paaugliams.

Gydymas CO2 frakciniu lazeriu rekomenduojamas žmonėms, turintiems pastebimų odos senėjimo požymių, tokių kaip odos pilkėjimas, elastingumo praradimas, spalvos pokyčiai ar raukšlės. Jei susiduriate su panašiomis problemomis, pirmiausia turėtumėte kreiptis į tinkamą kliniką. Gydytojai įvertins jūsų būklę ir nuspręs, ar turite požymių, dėl kurių jums gali būti taikomas gydymas CO2 lazeriu.

Gydymo CO2 lazeriu taikymas ir indikacijos

Yra daugybė indikacijų naudoti CO2 lazerį. Taip yra dėl to, kad jo veikimas yra labai platus ir pasižymi dideliu efektyvumu įvairiais atvejais. Lazeris puikiai tinka estetinėms problemoms spręsti – jis padės išlyginti odą, pagerinti jos spalvą ir elastingumą, taip pat pašalinti randų ir karpų formos pokyčius. Jį galima taikyti net labai jautrioms vietoms. Todėl šis gydymas puikiai tinka, pavyzdžiui, karpoms nuo akių vokų šalinti.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top