Pradinis / Grožis ir mada / Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo užkulisių akimirkos

Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo užkulisių akimirkos

Praėjusią savaitę dizaineris Robertas Kalinkinas pristatė 2014 metų pavasario-vasaros kolekciją. Laukdami šio pristatymo svečiai galėjo apsilankyti vienam vakarui į „Siemens“ areną iš „Europos“ prekybos centro persikėlusioje dizainerio parduotuvėje, pasigrožėti originalia „Audinių galerijos“ instaliacija, sukurta iš įvairių būsimojo šiltojo sezono audinių pavyzdžių.

Ne ką mažiau šurmulio tą vakarą būta ir užkulisiuose. Juose kolekcijos pristatymui buvo ruošiamasi nuo pat ankstyvo ryto: Renata Mikailionytė rūpinosi modelių darbu, profesionali vizažistų ir šukuosenų meistrų komanda, vadovaujama tarptautinės kompanijos „Max Factor“ atstovo Lietuvoje Aurimo Juodiškio, kūrė makiažus ir šukuosenas, dizainerio Roberto Kalinkino asistentai lygino drabužius ir kartu su juo bei jo žmona Agne rengė modelius pasirodymui, parinko jiems derančius aksesuarus ir Vaidos Druskytės bei Lauros Šiugždinienės sukurtus „Ginger Tail“ papuošalus.

Skambant Leono Somovo sukurtam garso takeliui modeliai žengė įspūdingo dydžio – net 30 metrų ilgio ir daugiau kaip 500 kvadratinių metrų ploto – podiumu su išskirtine, niekad anksčiau mados renginiuose nenaudota danga. Jai išausti prireikė daugybės metrų juostos. Panašiu principu dekoruota ir dizainerio Roberto Kalinkino parduotuvė prekybos centre „Europa“.

Virš kolekcijos drabužius pristatančių modelių galvų kabėjo keturi lėktuvai (taip, jie buvo tikri). Po jų sparnais Jurga Šeduikytė su grupe atliko kūrinius iš savo naujausio albumo „Breaking the line“. Prieš tai visi atlikėjai kartu su kolekciją pristatančiais modeliais taip pat ėjo podiumu.

Kolekcijos pristatymą galite pasižiūrėti http://www.tv3play.lt/play/327598?autostart=true.

Daugiau informacijos naujausią kolekciją ir dizainerį www.facebook.com/robertkalinkin ir www.robertkalinkin.com.

Nuotraukos Vinco Alesiaus, Skaistės Gulbinaitės, Eimanto Vaičekausko, Andrey Motorichev

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top