Pradinis / Renginiai, pramogos / Rūta Ščiogolevaitė kviečia besibaigiančius metus išlydėti su delfinais

Rūta Ščiogolevaitė kviečia besibaigiančius metus išlydėti su delfinais

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną 15 val., Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume rengiamas išskirtinis pasirodymas-koncertas „Kai išsipildo svajonės“. Jame gražiausias savo repertuaro dainas atliks dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Surengti koncertą delfinariume Rūta Ščiogolevaitė buvo pakviesta neatsitiktinai. Būtent ši dainininkė prieš ketverius metus išlydėjo delfinus uždarant delfinariumą dėl rekonstrukcijos. Tada Rūta drauge su dainininke Vaida Genyte ne tik dainavo, bet ir iš arčiau susipažino su protingiausiais vandens žinduoliais – delfinais.

Delfinų treneris Mindaugas Lukošius pasakojo, kaip supažindino šias žavias moteris su savo augintiniais. „Delfinai – tikrai jautrūs ir subtilūs gyvūnai, – pasakojo treneris. – Jie be žodžių atskiria žmogaus nuotaikas ir kėslus. Rūta ir Vaida tąkart trumpam buvo pasijutusios tikromis delfinų trenerėmis: apsirengė vandens kostiumus, aš joms parodžiau, kaip delfinai mokomi atlikti užduotis. Rūtą itin pradžiugino galimybė paplaukioti kartu su delfinais.“

Lygiai prieš metus į jau atnaujintą pasirodymų baseiną iš laikinos viešnagės Graikijoje sugrįžo dalis delfinų. Pernai per Kalėdas pradėtuose demonstruoti delfinų pasirodymuose apsilankė apie 300 tūkst. žiūrovų. Kitąmet planuojama užbaigti viso delfinariumo atnaujinimo darbus. Delfinariumas prasiplės delfinų terapijos centru ir lagūna po atviru dangumi, kurioje šiltuoju metų laiku bus demonstruojami pasirodymai, vyks edukaciniai užsiėmimai.

Bilietus į renginį galima įsigyti „Max Coffe“ kavinėse Klaipėdoje, o prieš renginį – delfinariumo kasoje.

Parengė Nika Puteikienė
Jūsų muziejaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top