Pradinis / Renginiai, pramogos / Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei draugų staigmena leido pasijausti princese

Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei draugų staigmena leido pasijausti princese

Ilga princesiška suknelė, riešutai su linkėjimais, mėgstamos gėlės, karališki desertai ir šviežutėlis portretas – tokiomis dovanomis „Mis Lietuvos 2013“ titulo savininkę Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę palepino draugai, surengę jai staigmeną – gimtadienį.

„Šiemet per tikrąjį gimtadienį Rūta dalyvavo karinėse pratybose ir filmavosi televizijos projekte. Norėjome jai per mokymus surengti staigmeną, bet dėl suplanuoto įtempto užsiėmimų grafiko to padaryti negalėjome. Teko palaukti, kol ji grįš iš karo“, – su šypsena sakė viena iš netikėto gimtadienio rengėjų, švenčių planuotoja Eglė Čiurlionytė.

Ji pasirūpino R. Mazurevičiūtei tinkančia suknele. Makiažą gražuolei atliko Ievos grožio namų meistrė, o plaukus lengvai krintančiomis garbanomis pavertė artimas sukaktuvininkės draugas kirpėjas Karolis Murauskas.

Išdabinta tituluota gražuolė buvo atvežta į Šilainių biblioteką, joje vyko tapytojos Rasos Art darbų parodos „Gyvenimas tarsi pasaka“ atidarymas.

„Rūta buvo vakaro princesė, skaitanti mums pasakas. Rasos Art renginio ir mūsiškės staigmenos temos sutapo“, – sakė šventės vedėjas Irmantas Pileckas. Po oficialaus parodos atidarymo ir pašnekesio su Rasa Art apie piešinius bei šilko tapybą jis greta savęs pasikvietė R. Mazurevičiūtę.

„Rūta kartą jau buvo apdovanota karūna, bet po metų ši buvo perduota kitai gražuolei. Šįsyk dizainerė Gintarė Ačaitė jai sukūrė tokį modernų princesišką galvos papuošalą, kuris jai prisiminimui liks visam gyvenimui“, – sakė sukaktuvininkės draugai.

Televizijos projektų dalyvis Gediminas Juodeika R. Mazurevičiūtei padovanojo tris riešutus, ant kurių buvo užrašyti linkėjimai. „Žinau, kad princesės turi daugybę norų, todėl Rūtai parinkau tris svarbiausius. Ji burtų būdu turėjo išsirinkti vieną, kuris realizuosis dar šiemet“, – mįslingai kalbėjo G. Juodeika.

Netikėto gimtadienio kaltininkė ištraukė riešutą, ant kurio buvo parašyta „Meilė“.

Merginą sveikino ir mentalistas Nicholas Kin, renginių organizatorius Paulius Šiupienius, verslininkė Ieva Brukienė, dainininkas Andrius Grybauskas.

R. Mazurevičiūtę itin nustebino Rasos Art dovana – dažais dar kvepiantis jos atvaizdas.  „Dar neturėjau savo portreto“, – sakė 24-ojo gimtadienio birželio 24 d. sulaukusi gražuolė.

Rūta teigė labiau nei dovanas vertinanti žmones. „Jei ne draugai, tai ir staigmenų nebūtų“, – sakė šventės kaltininkė.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top