Pradinis / Kinas, muzika, TV / Saulėtos vaikystės džiaugsmų fontanas – Marijos Akelan naujajame vaizdo klipe

Saulėtos vaikystės džiaugsmų fontanas – Marijos Akelan naujajame vaizdo klipe

Dainininkė Marija Akelan pristato vaizdo klipą „Lopšinė“, nufilmuotą dainai „Atsibodo“ iš jos autorinių dainų albumo „Eternity of Dreams“. Tai mini filmas apie nepamirštamą mamos ir dukros laiką kartu, šilčiausias vaikystės akimirkas, kuriame Marija nusifilmavo su savo mažamete dukra Sofija.

Gražuolė Sofija lyg du vandens lašai panaši į savo mamą. Būtent šį panašumą ir ypatingą jųdviejų ryšį įamžino vaizdo klipo režisierius Dangiras Augulis. „Žydintys kvapnūs bijūnai, krioklio čiurškėjimas, ramiai plaukiantys debesys, paslaptingi medžių šešėliai, tvenkinio krante kreksintys ančiukai, pasakų skaitymas šiltame mamos glėbyje, kartu  įveikti pirmieji gyvenimo labirintai, patys skaniausi ledai – tokį vaikystės džiaugsmų fontaną norėjome perteikti“, – pasakojo režisierius.

„Ši daina – tai lopšinė. Iš pradžių sukūriau muziką pianinu ir skambindavau ją savo dukrai, o su laiku atsirado ir tekstas“, – pasakoja M. Akelan. Filmavimas vyko žydinčiame Vilniaus universiteto Botanikos sode. Švelnų bei romantišką mamos ir mergaitės įvaizdį sukūrė plaukų ir vizažo meistrė Jelena Šestakova. Mažoji Sofija puikiai susidorojo su savo vaidmeniu. Ji su nekantrumu laukė savo pirmojo profesionalaus makiažo, filmavimo ir visą dieną kartojo eilėraštį, kurį ji deklamuoja vaizdo klipo pradžioje. Tai ištrauka iš rašytojos Daivos Čepauskaitės eilėraščio „Kuo kvepia mamos“. Jį mergaitė išmoko vaikų darželyje ir padeklamavo mamai Motinos dienos proga. „Šis eilėraštis nuostabus, jis palietė mano širdį“, – prisipažįsta Marija.

Ji sako, kad Sofija vis prašydavo nusifilmuoti vaizdo klipe, tai buvo viena iš jos milijono vaikiškų svajonių. „Man labai norėjosi ir buvo malonu šią svajonę išpildyti. Su kūrybine grupe sukūrėme saulėtą, jaukų filmuką. Man šis vaizdo klipas turi labai didelę reikšmę, tiksliau, man jis yra neįkainojamas. Juk jame nusifilmavo mano mylimoji dukrytė, kuri labai greitai auga ir keičiasi kiekvieną dieną“, – sako dainininkė.

Fotografė Erika Čebatorienė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top