Pradinis / Renginiai, pramogos / Sausio 13-osios renginiai Kaune

Sausio 13-osios renginiai Kaune

Sausio 11 d.

19 val. Diskusija su Aukščiausios Tarybos – Atkuriamojo Seimo vadovu prof. Vytautu Landsbergiu „Lietuva – laisvės išvakarėse 2017-aisiais“ KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50). Moderatorius KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas.

Sausio 12 d.

17 val. Varpų muzikos koncertas ir pilietiškumo akcija prie laužų „Būkime kartu!“ Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
20 val. Diskusija „Nesutrypta tėvynė“ su KTU absolventu, Sausio 13-osios dalyviu Robertu Gradausku ir kitais svečiais KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50).
21 val. Grupės „Skylė“ koncertas KTU Elektros ir elektronikos fakulteto salėje (Studentų g. 50).

Sausio 13 d.

8 val. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ miesto ugdymo įstaigose.
9–12 val. Pamokos Tito Masiulio atminimo kambaryje Kauno Tito Masiulio jaunimo mokykloje (Pramonės pr. 35).
10 val. Šv. Mišios už žuvusius Laisvės gynėjus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.
10.40 val. Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų meno kolektyvų koncertas „Vardan Lietuvos“ Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Dalyvaus tautinių šokių ansamblis „Malūnėlis“, merginų dainavimo studija „Lyra“ ir klasikinio dainavimo studijos solistės Augustė Nombeko Khotseng ir Ugnė Alijevaitė.
11.30 val. Vykimas į Petrašiūnų ir Romainių kapines pagerbti žuvusių Laisvės gynėjų Tito Masiulio ir Juozo Vaidoto atminimo. Autobusas lauks Laisvės alėjoje už Įgulos bažnyčios.
12 val. Laisvės gynėjo Tito Masiulio pagerbimas Petrašiūnų kapinėse. Dalyvaus Kauno Tito Masiulio jaunimo mokyklos bendruomenė.
12 val. Varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
18 val. Jono Meko filmo „Lietuva ir SSRS žlugimas“ peržiūra Kauno menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56).
18 val. Koncertas, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti, Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Dalyvaus Ieva Narkutė su grupe. Renginys nemokamas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top