Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Savaitgalį Plungės kultūros centre gaudė „Šok 2015“

Savaitgalį Plungės kultūros centre gaudė „Šok 2015“

Plungės kultūros centras tradiciškai plungiškius ir miesto svečius kvietė į didžiulę šiuolaikinių ir pramoginių šokių šventę „Šok“. Šiais metais šventėje dalyvavo 23 šokių kolektyvai. Jie pristatė įvairių žanrų ir stilių šokius.

Dalyvius vertino komisija: Plungės kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Žirginėliai“ meno vadovė Sonata Kazlauskytė, Žemaitijos televizijos savininkas ir direktorius Algirdas Šimkevičius, ilgametė šokių klubo „Flamingas“ šokėja, pasaulio šokio čempionatų ir televizijos šokių projektų dalyvė ir laureatė Roberta Lakaitė, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Šokio katedros studentė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos absolventė, baleto studijos mokytoja Elinga Serapinaitė, Tarptautinių ir respublikinių šokio projektų, festivalių, konkursų dalyvė ir laureatė, šokio spektaklių ir trumpametražių filmų aktorė bei šokėja Gabrielė Raudytė, gatvės ir pramoginių šokių šokėjas Raidas Petrauskas ir aerobinės gimnastikos trenerė, choreografė, ilgametė Kauno „Žalgirio“ palaikymo komandos šokėja Jovita Liaudeneckaitė.

Po ilgų diskusijų komisijos sprendimu I vietos diplomu ir specialiu prizu buvo apdovanotas šokių kolektyvas „Flick“ iš Endriejavo. O kam atiteks II ir III vieta, sprendė renginio žiūrovai. Jų sprendimu Plungės ,,Saulės“ gimnazijos šokėjams atiteko II vieta, o kolektyvui „Motus“ taip pat iš Plungės atiteko III vieta. Komisija skyrė kolektyvui „Eurika“ iš Šiaulių diplomą už sceninį įvaizdį, šokėjai iš Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos buvo apdovanoti diplomu už techninių galimybių atskleidimą, Neringos meno mokyklos šokėjams atiteko diplomas už programos išradingumą, diplomai už artistiškumą atiteko „Motus“, o už originalumą – „Flick“ kolektyvams.

Organizatoriai džiaugiasi, kad kovo 7 dienos vakarą Plungės kultūros centro organizuojamas pramoginis renginys „Šok 2015“ sulaukė daug dalyvių, o gausiai susirinkę žiūrovai galėjo pasimėgauti muzikaliu ir ypač judriu renginiu.

Plungės kultūros centro informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top