Pradinis / Renginiai, pramogos / Šiauliuose gausybę staigmenų pažers „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“

Šiauliuose gausybę staigmenų pažers „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“

Gruodžio 2–3 d. Šiauliuose rengiamos „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“ pažers gausybę renginių ir staigmenų. Į Šiaulius suskridę Kalėdų Seneliai ir visi susirinkusieji įsilies į masinį šokį. Pėsčiųjų bulvare šurmuliuos prieškalėdinė mugė, į kurią suvažiuos prekybininkai ir amatininkai. Renginyje bus įvairių konkursų, kuriuose snigs bohemiškas „saldainių lietus“.  

Atvažiuok pasipuošęs kalėdine kepuraite ir prisijunk prie šokio

Visas Šiaulių miestas šiais metais kupinas įvairiausių kalėdinių renginių, tad apsilankę su šeima ar draugais tikrai rasite kiekvienam artimą ir įdomią veiklą. Per 60 kalėdinio laikotarpio renginių turėtų patenkinti visų pramogautojų poreikius. Vakar šalia renginio organizatoriaus – Šiaulių turizmo informacijos centro – surengtoje renginio spaudos konferencijoje buvo pristatytos išskirtinės, naujausios renginio veiklos.

Gruodžio 3-iąją masinio šokio sambrūzdyje šokantys šventės svečiai galės tapti Kalėdų Senelių sąskrydžio dalyviais. Taip pat bet kuris šventės svečias galės įsitraukti į kalėdinės kojinės mezgimą. Be šių naujienų, šiemet lauks ir saldainių lietus su „Bohema“: orientacinių, interaktyvių konkursų metu bus išdalyta keliasdešimt kilogramų „Naujosios Rūtos“ saldainių „Bohema“.

Sušilk ir paragauk „Žiemos skonio“

Su šia švente prasideda visą žiemą truksianti kulinarinė „Žiemos skonio“ kelionė: Šiaulių kavinės praturtino savo meniu išskirtiniais, tik žiemos metu daromais patiekalais, ir tik čia galėsite pasistiprinti „Kalėdiniu sumuštiniu“, gurkštelėti ypatingos kavos „Žiemos skonis“, atsigaivinti žaliuoju kokteiliu „Pasiilgau žiemos“, pasigardžiuoti žiemos desertu „Rožės sniege“ ar pajusti kalėdines „Maroko natas“.

Skonio jusles atverti ir pajausti tarpukario dvasią leis ir gruodžio 2-ąją 17 val. vyksianti ekskursija su degustacija „Šiauliai: retro skoniai ir pasakojimai“. Ponia Antanina padės nusikelti į tarpukario Šiaulius, kai kvepėjo „Smetonišku“ pyragu ir kitais gardėsiais. Tai bus ne vienintelė nauja ekskursija – gruodžio 3 d.13 val. bus galima leistis „Nerimastingo Penzeliuko takais“, kuriais kažkada keliavo dailininkas, metraštininkas Gerardas Bagdonavičius.

Gausybė pramogų lauks ne tik po atviru dangumi: į interaktyvius renginius pakvies iš naujo atgimęs „Žiburio“ knygynas, į atvirų durų dieną vilios „Ebru   art“, kur bus galima susipažinti su tapymo ant vandens menu, ir kitos studijos ar kūrybinės dirbtuvės, kur bus galima pasigaminti ir kalėdinę puošmeną.

Dalytis gerumu pakvies labdaros akcijos

Miesto svečiai ir šiauliečiai turės galimybę ne tik apsipirkti didžiojoje kalėdinėje mugėje, bet ir jaukiai praleisti laiką su šeima ar draugais: leistis į Kalėdinį žygį ir ieškoti šventinio stebuklo, klausytis pripažintų atlikėjų šventinių koncertų ar dalyvauti vienoje iš keturių gerumo akcijų.

Kalėdų laukimas gali būti jaukus, kvapnus ir spalvingas – pasitik šį laikotarpį gruodžio 2–3 dienomis Šiauliuose.

Repeticija: vakar miesto pėsčiųjų bulvaru žingsniuojantys praeiviai entuziastingai įsitraukė į šokį su Kalėdų Seneliais. Gruodžio 3 d. 13 val. „Kelionių ir saldumynų Kalėdose“ toks šokis su Kalėdų Seneliais turėtų tapti masinio šokio užkratu.

Asta Volkovaitė

Sauliaus Jankausko nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top