Pradinis / Renginiai, pramogos / „Šimtmečio vaikų vasara“ – su kilnia misija

„Šimtmečio vaikų vasara“ – su kilnia misija

Šiuolaikinės mamos vaidmuo visuomenėje jau senokai pasikeitęs. Dabar jau nieko nebestebina, kad mamos, būdamos motinystės atostogose, imasi vis daugiau įdomios, kūrybiškos veiklos ir taip save realizuoja.

Nuostabu, kad mamos vienijasi, veikia, palaiko ir įtraukia vienos kitas, taip prasideda naujos gražios draugystės, gimsta įdomūs projektai.

Užsimezgęs trijų paprastų mamų ryšys išaugo į projektą, bendruomenę „Šimtmečio vaikas“. Šios bendruomenės tikslas yra nuo mažų dienų rodyti vaikams pavyzdį, įtraukti juos į socialines veiklas, išmokyti atjautos. Mamos su partnerių pagalba organizuoja šventes, o šventės dalyvius kviečia sumą, kurią skirtų bilietui, aukoti tiems, kam to labiausiai reikia.

Pastaroji tokio pobūdžio organizuota šventė „Šimtmečio vaikų vasara“ buvo skirta paremti nuostabiai organizacijai – „Mamų unijai“. Praėjus šventei, norime su visais garsiai pasidžiaugti, kad bendromis jėgomis pavyko surinkti net 885 eurus! Ar galite patikėti, kad Jūsų visų dėka kažkam įsižiebs viltis? Žodžiais neapsakomas jausmas, nes visi kartu mes galime nuversti kalnus! Mes organizuojame šventes ne tik tam, kad smagiai praleistume laiką, mūsų tikslas – dovanoti šventes Jums, kad dovanotume viltį kažkam kitam.

Taigi liepos 25 dieną įvyko didelis ir gražus renginys Margio poilsiavietėje Trakų rajone. Nors ši vieta yra savaime graži, bet šventinės nuotaikos jai suteikė dekoratorės Dianos papuošimai gėlėmis ir veliavėlėmis. O organizatorių mažuosius vaikučius puošė lininiai rūbeliai, kurie ne tik puikiai tiko karštą dieną, bet ir labai skoningai atrodė.

Kaip gera žinoti, jog tave supa žmonės, palaikantys tavo idėją, norintys prisidėti. Ši šventė taip pat nebūtų įvykusi be partnerių, kurie pasirūpino, kad renginys būtų smagus, jaukus, skanus, patogus, bei įsimintinas. Kad mamytės ir tėveliai su mažyliais neliūdėtų, į šventę su linksma programa, muzika, šokiais, estafetėmis bei muilo burbulų fiesta atvyko du indėnai iš Personažai.lt. Įsitraukė ir patys mažiausi, ir patys vyriausi. Tuo metu kūrybiškos veiklos mėgėjų laukė spalvingosios dirbtuvėlės su menininke Agne Andruškiene. Buvo galima piešti ir teptukais, ir pirštukais, seni drabužėliai virto meno kūriniais ir atgimė iš naujo. Čia pat, kupole, išdidžiai puikavosi iš pažiūros švelnus, bet galingas plakatas – fotosienelė. Jos šonus puošė linksmos puokštės iš balionų. Šis duetas tapo fotoobjektyvų taikiniu, visiems dalyviams knietėjo prie jo įsiamžinti.

Ne paslaptis, kad gamtoje ypač norisi… Taip, užkąsti! Mažyliai su tėveliais neliko alkani, galėjo ragauti įvairių užkandžių, desertų, dalyvauti maisto degustacijoje.

Svečiai galėjo patogiai atsisėsti po medžiais ant sėdmaišių. Nepamiršome mamoms pasiūlyti prigriebti pledukų, tad prie ežero kranto, ant pievutės, labai smagiai įsitaisė būrys mamų su vaikučiais. Būtent čia, ant ežero kranto, vaikai turėjo galimybę įsiamžinti prie fotokampelių, skirtų berniukams ir mergaitėms, kuriuos paruošė viena iš fotografių. Nuotraukos – lyg atvirutės. Mamos drąsiai galės jas įsirėminti.

Tuo pramogos nesibaigė. Viso renginio metu vyko mini mugė, kurioje dalyviai galėjo atrasti sau naudingų ar smagių dalykų. Čia buvo siūloma paragauti bei įsigyti sveiko maistelio bei užkandžių mažiesiems šventės svečiams, mamos galėjo įsigyti kokybiškų japoniškų prekių, taip pat trumpam pasijusti princesėmis ir išbandyti įvairių priemonių bei įsigyti jų už specialią kainą. Dalyviai buvo raginami atvykti su gėlių atributika, o kas jų neturėjo, galėjo tuo pasirūpinti mugėje.

Ir čia dar ne pabaiga – renginio rėmėjai paruošė visoms užsiregistravusioms dalyvėms dovanų bei prizų. Tai tarsi padėka mamoms, kad prisidėjo prie gražaus, kilnaus tikslo.

Dovanų maišeliai buvo tikrai įspūdingo turinio, mamos juose galėjo rasti plaukų priežiūros priemonių, maistelio mažyliams, purškiamo magnio, mėginėlių veido odos grožiui puoselėti, aliejukų rinkinių, kurie pravers tiek vasarai, tiek artėjančiam rudeniui, priemonių gražioms mamų blakstienoms, preparatų sveikai žarnyno veiklai, papildų imuninei sistemai stiprinti, sveikuoliškų tirštų kokteilių, natūralaus medučio, įvairių kvietimų ir nuolaidų tam tikroms paslaugoms, japoniškų sauskelnių.

Šventės akimirkas įamžino profesionalūs fotografai „LiDu fotografija & fotostudija“, „Labas Lape photography“ bei „Kate Rina photography“.

Tariame AČIŪ kiekvienam, padėjusiam surengti tokią smagią, įsimintiną šventę, kuri galbūt suteiks pagalbą silpnesniam. Mes tikime, kad taip ir bus, nes esame tam, kad padėtume.

Organizatorių inf.

Nuotraukos: „LiDu fotografija & fotostudija“, „Labas Lape photography“, „Kate Rina photography“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top