Pradinis / Interjeras / Skandinaviškas ar įmantrus prancūziško stiliaus interjeras?

Skandinaviškas ar įmantrus prancūziško stiliaus interjeras?

Nekilnojamasis turtas

Nekilnojamasis turtas

Sukurti unikalų interjerą namuose nėra toks paprastas uždavinys, kaip gali pasirodyti. Tam, kad būtų ką ir kur įrengti, visų pirma reikia įsigyti jums tinkantį ir patinkantį butą arba namą, kuriuo pasirūpinti visada padės nekilnojamojo turto agentūros. Tuo metu, kai butas jau bus jūsų rankose ir brokeris perduos jo raktus, galima pradėti galvoti ir apie vidaus įrengimą. Ne paslaptis, kad dažniausiai kylantis klausimas, kokį stilių pasirinkti savo būstui, išties vargina ir nutolina įrengimo darbus. Norėdami pasidalinti originaliomis interjero idėjomis ir paslaptimis, siūlome įnešti naujo vėjo į jūsų namus ir juos įrengti skandinavišku stiliumi arba, atvirkščiai, įnešti prancūziško stiliaus dvelksmą.

Skandinaviškas stilius – unikalu, paprasta ir, svarbiausia, šiuolaikiška. Šis stilius yra labai mėgstamas šiaurinėse šalyse gyvenančių žmonių ir, be abejo, yra vienas populiariausių visame pasaulyje. Skandinavišku stiliumi įrengti namai pulsuoja lakoniškumu ir pasižymi itin tvarkingu dizainu, šviesiomis detalėmis. Šviesiai žalia, balta, mėlyna, geltona ir jų atspalviai – būtent tokios spalvos yra pasirenkamos visų kambarių dizainui sušvelninti. Taip pat, kaip ir pastelinės sienos, baldai bei jų paviršiai yra gaminami šviesių spalvų. Dažniausiai, norint sukurti tobulą skandinavišką dizainą, užtenka pasitelkti logiką ir net pačias lubas nudažyti baltais ekologiškais dažais. Ne paslaptis, kad galutiniam tokio tipo patalpų dizainui yra pasirenkami ir medžio akcentai. Baldai ir bet kokios kitos detalės ar akcentai, kurie atrodo itin natūraliai ir gali būti siejami su gamta ir jos teikiamais malonumais. Be to, labai svarbu parinkti tinkamą apšvietimą ir žavesio suteikiančių dekoratyvinių augalų. Apšvietimas tokio tipo namuose turi būti itin intensyvus ir ryškus. Daug modernių, nuo lubų svyrančių ar pastatomų šviestuvų, pagamintų iš krištolo ar keramikos, yra tai, ko jums reikia. Grįžtant prie baldų, labai svarbu paminėti ir dar vieną detalę, be kurios būtų labai sunku įsivaizduoti skandinavišką interjerą. Tai yra pinti baldai – krėslai ar nedideli kilimai. Kaip jau supratote, pagrindiniai šio stiliaus bruožai: jaukumas, komfortas, didelis šviesos kiekis, vyraujanti balta spalva bei medinės grindys ir medžio akcentais padailinti baldai. Tai yra būtiniausi elementai, kurie net niūriausią erdvę pavers itin jaukia zona.

Skandinaviško stiliaus namai

Skandinaviško stiliaus namai

Namai su prancūziško stiliaus detalėmis gali atrodyti lygiai taip pat išskirtinai ir unikaliai kaip skandinaviško stiliaus būstai. Jums tereikia pasitelkti vaizduotę ir vadovautis mūsų patarimais. Iš tiesų prancūziškas stilius turi kažkiek panašumų su prieš tai minėtu skandinavišku stiliumi. Namai, įkvėpti būtent šio dizaino, pasižymi lengvumu ir itin švelniu pastelinių spalvų žaismu. Vėlgi žalia, purpurinė bei mėlyna – šios spalvos dažniausiai vyrauja prancūziško stiliaus namuose. Tačiau vien spalvų derinimo tikrai neužtenka. Tam, kad būtų sukurtas visas vaizdas, reikia visiškai pamiršti modernius baldus, nes šio stiliaus sąraše jų tikrai nėra. Dėmesį nukreipkite į senovinius baldus, kurie į jūsų namus atneš rafinuotumą, solidumą bei šiokį tokį prabangos dvelksmą. Prancūziško stiliaus namuose dar svarbiau nei skandinaviško stiliaus namuose palikti gana daug laisvos vietos augalams. Jų turi būti daug ir įvairių, pradedant nuo populiariausių – saulėgrąžų bei rožių, – baigiant levandomis, tulpėmis.

Prancūziško stiliaus namai

Prancūziško stiliaus namai

Kokį interjerą pasirinkti – spręsti jums, tačiau nepamirškite, jog kiek platesnis požiūris į stilių bei dizainą gali padėti sukurti itin unikalią ir originalią namų erdvę.

 

Komentaras

  1. Visit our HTML tutorial

    asd

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: