Pradinis / Renginiai, pramogos / Šuolių nuo tramplyno meistre pasiryžo tapti net ir plaukti nemokanti L. Kazlauskienė

Šuolių nuo tramplyno meistre pasiryžo tapti net ir plaukti nemokanti L. Kazlauskienė

TV3 televizijos eteryje jau netrukus ryškiausios šalies žvaigždės nuo tramplyno į baseiną kris iš labai aukštai. Vieno naujausių ir populiariausių pasaulyje televizijos projektų „Šuolis“ premjera nenumaldomai artėja. Šuolių meistrais sieks tapti garsiausios televizijos, sporto, šokių ir muzikos žvaigždės. TV3 ir „TV3 Play“ žiūrovai jau gali išvysti įspūdingus „Šuolio“ anonsus, kuriuose garsenybės šypsosi… po vandeniu!

Specialiuose vaizdo klipuose nardo imtynininkas, laimėjęs olimpiadoje bronzos medalį, Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, aktorius Gediminas Juodeika, šokėjas Deividas Meškauskas ir dainininkė Liveta Kazlauskienė. Neįtikėtina, bet Liveta ryžosi dalyvauti projekte ir filmuotis anonsui po vandeniu, nemokėdama… plaukti.

„Tai vienintelė projekto dalyvė, kuri išdrįso priimti šį iššūkį nemokėdama plaukti. Anonsui reikėjo filmuotis po vandeniu. Pirmosios treniruotės vyko namų vonioje, kur Liveta bandė panerti ir atsimerkti vandenyje“, – pasakoja premjeros „Šuolis“ prodiuseriai. Žinomai moteriai teks ne tik plaukti, nardyti, bet ir stotis ant trijų, penkių ir septynių metrų aukščio tramplynų. TV3 anonse ji užfiksuota po vandeniu vilkinti vakarinę suknelę.

Šiai avantiūrai pasiryžęs A. Kazakevičius sako norintis išbandyti save. Treneriai negaili komplimentų žinomam sportininkui: „Jis jau pirmosiose treniruotėse sugebėjo atlikti salto. Aleksandras labai disciplinuotas. Jei praleidžia vieną treniruotę, kurių per savaitę net penkios, pats pasako treneriui, kad praleistąją dieną jis atidirbs, tuomet treniruojasi ir du kartus per dieną.“ Beje, TV3 anonse Aleksandras neria į vandenį su olimpiniu medaliu.

Itin originaliai anonso filmavime į vandenį teko kristi ir projekto „Šok su manimi“ veteranui D. Meškauskui, taip pat dainininkui D. Norvilui: Deividas nėrė vilkėdamas fraką, o Deivis nuo liepto šoko su elektrine gitara rankose.

TV3 premjeroje „Šuolis“ dalyvauti pasiryžo ir būrys kitų žvaigždžių: projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos krepšinio rinktinės masažistas Juozas Petkevičius, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 laidos „Laikykis!“ vedėja Indrė Burlinskaitė.

Vaizdo anonsą galite pamatyti čia:
www.tv3play.lt/play/344125?autostart=true
www.youtube.com/watch?v=COmMTu6k4TA&feature=youtu.be

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top