Pradinis / Aktualijos / Tarptautinė sveikatos priežiūros bendrovė verslo plėtrai pasirinko Lietuvą

Tarptautinė sveikatos priežiūros bendrovė verslo plėtrai pasirinko Lietuvą

„Mediq“ – Europoje pirmaujanti medicinos prietaisų ir priežiūros sprendimų pacientams bei sveikatos priežiūros įstaigoms tiekėja – nusprendė savo verslo paslaugų padalinį įkurti Vilniuje, Lietuvoje. „Mediq“ centre Lietuvoje dirbs finansų, pagrindinių duomenų valdymo bei tiekimo grandinės valdymo specialistai ir kuruos ne vieną bendrovės verslo padalinį Skandinavijos šalyse.

Vilnius
Pixabay nuotr.

Utrechte, Nyderlanduose,  įsikūrusi „Mediq“ buvo įsteigta 1899 m. ir šiuo metu užima pirmaujančias pozicijas 13 Europos valstybių. Milijonai pacientų, sveikatos priežiūros specialistų ir sveikatos draudikų visame pasaulyje pasitiki „Mediq“ teikiamomis medicinos paslaugomis ir sveikatos priežiūros sprendimais. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria sveikatos priežiūros rezultatų gerinimui ir sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumui.

Per pastaruosius dvejus metus išsamiai išnagrinėjusi galimas lokacijas, „Mediq“ sudarė trijų potencialių miestų, kuriuose galėtų įsikurti naujasis verslo paslaugų centras, sąrašą. Į pirmąjį trejetuką pateko Vilnius, Talinas ir Gdanskas, tačiau bendrovė galiausiai pasirinko būtent Lietuvos sostinę.

Pasak „Mediq“ verslo paslaugų padalinio vadovo Yvano Laurento, „Investuok Lietuvoje“ padėjo įvertinti pagrindinius veiksnius, dėl jų Vilnius buvo įvertintas kaip potenciali lokacija.

„Mediq“ atkreipė dėmesį į Lietuvos talentus ir jų skandinavų kalbos gebėjimus. Artimumas „Mediq“ veikloms, skandinaviškajai darbo kultūrai, taip pat vietinė verslo aplinka dar labiau sustiprino susidomėjimą investavimu Vilniuje“, – sako Y. Laurentas.

Be veiklos efektyvumo didinimo centralizuojant verslo paslaugas, „Mediq“ tikisi, kad naujasis centras paskatins potencialius patobulinimus pasitelkdamas skaitmeninimą ir robotizuotą procesų automatizavimą (angl. robotic process automation, RPA). Bendrovės komanda Vilniuje „Mediq“ padaliniams Skandinavijos šalyse taip pat teiks paslaugas finansų, pagrindinių duomenų valdymo ir tiekimo grandinės planavimo srityse.

„Mediq“ ieškos darbuotojų, turinčių įvairių profesinių įgūdžių bei išmanančių rinkas, kuriose dirbama, taip pat mokančių skandinavų kalbą. Bendrovė tikisi bendradarbiauti su Lietuvos universitetais ar kitomis švietimo įstaigomis, kad galėtų ugdyti, suteikti reikalingų žinių ir įdarbinti gabius specialistus, taip pat planuoja investuoti į darbuotojų mokymus, kad šie galėtų tobulinti skandinavų kalbos žinias.

Pasak „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Elijaus Čivilio, „Mediq“ prisijungia prie augančios tarptautinių sveikatos priežiūros įmonių, kurios Lietuvoje jau įkūrusios daugiakalbius verslo paslaugų centrus, bendruomenės.

„Lietuvos talentai turi ir aukšto lygio profesinių įgūdžių, ir kalbinių gebėjimų, kurie „Mediq“ suteiks galimybę iš vienos centrinės vietos efektyviai pradėti aptarnauti savo Šiaurės šalių klientus“, – sako E. Čivilis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top