Pradinis / Renginiai, pramogos / Tautiečių susitikime – sporto turnyrai ir pasaulio lietuvių bėgimas

Tautiečių susitikime – sporto turnyrai ir pasaulio lietuvių bėgimas

Liepos 10–13 dienomis Visuomenės harmonizavimo parke verslo, politikos, kultūros ir mokslo festivalyje tautiečius suburs ne tik aktualūs pranešimai, diskusijos, ryšių užmezgimo veiklos, bet ir įvairios sporto varžybos. Keturių dienų trukmės Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime viso pasaulio lietuviai kviečiami dalyvauti krepšinio, futbolo, tinklinio turnyruose, pasaulio lietuvių bėgimo rungtyje.

Festivalio tinklalapyje sporto aistruoliai kviečiami rinktis norimą sporto turnyrą ir registruoti savo suburtą komandą. Mini futbolo turnyre komandos susirungs dviejuose 10 min. trukmės kėliniuose. Komandoje galimas maksimalus 12 registruotų žaidėjų skaičius, žais po 7 žaidėjus iš dviejų komandų. Į krepšinio turnyrą „3×3“ leidžiama registruotis komandai iš ne daugiau nei penkių žaidėjų, rungtynių trukmė – 10 min. arba kol viena komanda surinks 15 taškų. Mišrių komandų tinklinio turnyre „4×4“ bus žaidžiama, kol komanda pelnys 15 taškų. Geriausiųjų laukia specialios dovanos.

Šiemet antrą kartą vykstančiame festivalyje bus nauja rungtis – pasaulio lietuvių bėgimas. Iš anksto užsiregistravę dalyviai atsižvelgdami į savo fizinį pasirengimą galės pasirinkti 2, 5 arba 10 kilometrų krosą Visuomenės harmonizavimo parko takais.

„Jaunimas yra viena pagrindinių sporto auditorijų. Sportas skatina pasididžiavimo savo tauta jausmą, o sportiniai žaidimai ir rungtys padeda bendrauti ir susipažinti“, – renginio pristatyme teigė garsi sportininkė ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Olimpinė šaudymo į skriejančius taikinius čempionė šiemet drauge su kitais žymiais Lietuvos sportininkais dalyvaus susitikimų sesijoje, kur susipažinti, pabendrauti ir užduoti rūpimus klausimus galės visi norintys Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo lankytojai.

Dalyvauti festivalyje kviečia sportiškai nusiteikęs Lietuvos kino ir teatro aktorius Marius Repšys. Už Oskaro Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“ sukurtą Vandalo vaidmenį Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas aktorius Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime dalyvaus diskusijoje tolerancijos tema.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia: http://youtu.be/yojjVqqotQ8

Festivalyje pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus daugiau kaip 100 žinomų verslo, kultūros, politikos ir akademinio pasaulio atstovų. Tarp jų – Batho universiteto Jungtinėje Karalystėje lektorius Ainius Lašas, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, Lietuvos ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis, režisierius Oskaras Koršunovas, profesorius Arminas Ragauskas, Algirdas Kaušpėdas, Arnoldas Lukošius, Dalia Ibelhauptaitė ir kiti.

Lietuvos įmonės pasaulio lietuviams pristatys karjeros galimybes, vyks kūrybinės dirbtuvės, bus rodomas spektaklis, lietuviškas kinas. Vakarais scenoje pasirodymus kurs Jurga, Leon Somov ir Jazzu, „Golden Parazyth“, „Biplan“, „Liūdni Slibinai“, GJan, „Keymono“, „Beissoul & Einius“, „Saulės Kliošas“ ir kiti.

PLJS inf.
Igno Jonyno nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top