Pradinis / Renginiai, pramogos / Televizijos bokštas įspūdingu šviesų šou sveikins Vilnių

Televizijos bokštas įspūdingu šviesų šou sveikins Vilnių

Sausio 24 ir 25 dienomis Vilniaus televizijos bokštas nušvis naujomis spalvomis – taip bus pasveikintas 698 metų sukaktį švenčiantis Vilniaus miestas. Šviesų, kintančių pagal muziką, šou bus surengtas kaip jungtinis Vilniaus šviesų festivalio, „Telecentro“ ir radijo stoties „M-1“ kūrybos projektas.

Šviesų ir muzikos šou prasidės sekmadienį, sausio 24 dieną, ir truks iki pirmadienio, sausio 25 dienos. Šiomis dienomis nuo 18:30 val. kas valandą tiesiogiai per radijo stotį „M-1“ bus transliuojamos populiarios lietuviškos dainos, kurias lydės atitinkamos šviesų instaliacijos ant televizijos bokšto. Sausio 24 d., sekmadienį, muzikos ir šviesų šou bus atliekami pagal grupės „Sisters on Wire“ kūrinį „Mėlyna mėlyna“, o sausio 25 d., pirmadienį, pagal Vaido Baumilos ir Sofijos Vasilevskytės dainą „Galingi“. Dainos skambės ir TV bokštas švies 18.30, 19.30, 20.30 ir 21.30 valandomis.

„Džiaugiamės galėdami šiuo multimedijos projektu prisidėti prie sveikinimų Vilniui ir kartu jį traktuojame kaip įžangą į numatomą reguliarią šviesos instaliacijų projektavimo ant Vilniaus televizijos bokšto veiklą. Dar 2019 metais įrengta kompiuterizuota bokšto apšvietimo sistema mums leidžia projektuoti labai įvairias kintančių spalvų kompozicijas, todėl tikiu, kad ateityje bokštas efektingais šviesų šou galės pažymėti ne tik miesto gimtadienį, bet ir kitas Lietuvos bei užsienio valstybių šventes, svarbius organizacijų, įmonių ar net pavienių žmonių gyvenimo įvykius“, – teigia „Telecentro“ vadovas Remigijus Šeris.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top