Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Tinder“ ekspertas Kristijonas – apie pažinčių internete privalumus, meilę ir stereotipus

„Tinder“ ekspertas Kristijonas – apie pažinčių internete privalumus, meilę ir stereotipus

Karantino suvaržymai skaudžiai kirto vienišiems, antrosios pusės ieškantiems žmonėms – jų galimybės susipažinti su antrąja puse buvo apribotos iki minimumo. Tačiau kai vienos durys užsiveria, atsidaro kitos – dar labiau išpopuliarėjo įvairūs pažinčių portalai. Apie vieną jų – programėlę „Tinder“ – laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams papasakos Kristijonas Vasiliauskas, jau tapęs tikru internetinių pažinčių portalų ekspertu.

Pažinčių portalo programėlė „Tinder“ vilioja įvairiausius žmones: tiek ieškančius trumpalaikių pramogų, tiek išsiilgusius tikros meilės. Kristijonas, vadinantis save pažinčių programėlių veteranu, „Tinderiu“ naudojasi jau devynerius metus.

Pralaužti ledus

Anot jo, ši programėlė gelbsti nuo vieno sudėtingiausių susipažinimo momentų – kai nežinai, ar gali prieiti prie patinkančios merginos, ar būsi atstumtas. Nebelieka spėlionių, ar mergina mirktelėjo dėl to, kad vaikinas jai patrauklus ir jam atveriamas kelias pasilabinti, ar tiesiog jai į akį kažkas pateko…

Tiesa, vis dar gaji nuomonė, kad „Tinder“ yra skirta vien trumpalaikių kūniškų malonumų ieškotojams, tačiau laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas griauna šį stereotipą. Kristijonas per tuos devynerius metus nuėjo į begalę pasimatymų, dalis jų atvedė ir į rimtesnius santykius.

„Dabar visos pažinčių programėlės tapo labai kompleksišku pažinčių įrankiu, kur gali ne tik susirasti antrą pusę ar kažką trumpam laikui, bet ir  atrasti draugų. Visos šios programėlės suteikia daug daugiau galimybių žmonėms atrasti vienam kitą“, – mano Kristijonas.

Kristijonas laidos žiūrovėms papasakos, ką gi reikia daryti, kad virtualiame pasaulyje būtų galima rasti savo svajonių vyrą. Jis duos kelis itin vertingus patarimus, kuriuos pažinčių programėlėje pritaikiusios vienišos moterys gali rasti savo gyvenimo vyrą. Kaip save pristatyti, kokias nuotraukas rinktis, kada laikas pirmajam bučiniui – visa tai paaiškės jau šį sekmadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

O jei reikia tik… aistros?

Ne visada moterys ieško meilės. Ne paslaptis, kad dalis jų programėlėje „Tinder“ ieško vyro vienam kartui – kūniškiems malonumams. Tai Lietuvoje vis dar yra savotiškas tabu, tačiau Kristijonas mano, kad toks moterų apsisprendimas nėra nei gėdingas, nei smerktinas.

„Aš manau, kad tai yra nuostabu. Man didžiausias resursas yra laikas. Nėra nieko baisiau nei švaistyti laiką. Dažnai būna, kad labai įdomu kalbėtis, bet kai viskas nueina prie fizinių reikalų, atrodo kaip dvi skirtingas dėlionės detales bandyti sudėti. Nėra jokios chemijos, jokio ryšio. Tai kam gaišti keturis, penkis, dešimt pasimatymų?“ –  sako Kristijonas, neabejojantis, kad seksualinis potraukis yra labai svarbi gyvenimo dalis, kuri neturėtų būti varžoma stereotipų. „Jeigu yra abipusė trauka – kam laukti?“

Tiesa, panašiose programėlėse susipažinę ir vienas kitą pamilę žmonės kartais vis dar slepia savo pažinties istoriją ir aplinkiniams meluoja, kad, pavyzdžiui, susipažino bibliotekoje. Kristijonas mano, kad to nebereikia – pažintys internetu jau tampa norma.

„Linkiu atsipalaiduoti, rimtai į tai nežiūrėti ir smagiai leisti laiką. Kas išeis – tas išeis. Per pirmąjį pasimatymą nepradėkite galvoti vaikų vardų“, – laidos žiūrovams, norintiems naudotis šia programėle ar jau besinaudojantiems ja, linki Kristijonas.

Norintys daugiau sužinoti apie tai, ką gi reikia daryti, kad pažinčių portalai nenuviltų, į ką atkreipti dėmesį renkantis antrąją pusę, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ TV3 kanale šį sekmadienį 10 val.

Žiedai, skęstantys tinkle

Laidos vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė pažinčių programėles palygina su tinklu, apimančiu ir jungiančiu įvairiausius žmones iš skirtingų pasaulio šalių. Šią savo mintį ji pritaikys rubrikoje „Floristinis desertas“ kurdama floristinę kompoziciją. Jos pagrindu taps simbolinis tinklas, kuriame susitiks ne žmonės, o gėlės.

Dekoratyvinius tinklo fragmentus iš floristinių vielučių dizainerė sukurs savo rankomis. Pagrindu dekoratyviam tinklui taps medžio kamieno rentinis. Į šią ypatingą konstrukciją harmoningai įsilies nuostabios gloriozos, kalijos, raganės, margutės. Floristikos dizainerė taip pat duos puikių patarimų, kaip išlaikyti kompozicijos proporcijas ir žaisti spalvomis. Gėlės, patekusios į tokį tinklą, sukurs ypatingą įspūdį ir papuoš kiekvienų įsimylėjėlių namus.

Laidos kūrėjų inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top