Pradinis / Renginiai, pramogos / TV3 eteryje – manekenių ir gatvės šokėjų dvikova

TV3 eteryje – manekenių ir gatvės šokėjų dvikova

TV3_ZG_Sarunas_Kirdeikis_Pamoka „Mūsų darbas – kolekcijų pristatymai, fotosesijos. Šokti neturėtų būti sunkiau“, – jau rytoj, trečiadienį, liepos 17-ąją, 19.50 val. TV3 vasaros laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams kalbės ilgakojės manekenės, pasiryžusios per kelias valandas išmokti šokti.

 Ar tai – misija įmanoma? Žinomas choreografas Šarūnas Kirdeikis priims laidos kūrėjų iššūkį ne tik išmokyti merginas šokti, bet ir parengti jas viešam pasirodymui Vilniaus centre.

„Kai į mano šokių studiją įžengė modeliai, pirmas įspūdis buvo toks: „Hmm, įdomu kaip mums čia seksis?“ Pasak Š. Kirdeikio, neretai jaunimas, kuris mėgsta būti gražus, nesivargina dėti pastangų tikslui pasiekti: „O šokiai reikalauja daug pastangų. Tu gerai nešoksi, jei tik gražus.“

Šokių studijoje manekenės išlies nemažai prakaito. Pasirengusios viešam pasirodymui merginos netikėtai sulauks gatvės šokėjų įvertinimo. „Ar čia šokis? Jokios choreografijos, judesiai nerangūs ir nuobodūs“, – kritikos naujai iškeptoms šokėjoms negailės gatvėje sutikti „shuffle“ stiliaus šokėjai.

„Reiškinys, kai susiduria skirtingos šokių mokyklos, yra dažnas, ir tai yra gerai, nes tik per norą įrodyti, kad esi geresnis, tu tobulėji. Aišku, reikia ne kariauti, o dalintis informacija“,  – nesistebėdamas pasiūlymu surengti šokių dvikovą sakys Š. Kirdeikis.

Kas laimės – gražuolės manekenės ar patyrę gatvės šokėjai? Žvaigždžių nuotykiai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį trečiadienį 19.50 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top