Pradinis / Kinas, muzika, TV / Vaida Skaisgirė: „Laimingų šeimų pagrindas – laimingos moterys“

Vaida Skaisgirė: „Laimingų šeimų pagrindas – laimingos moterys“

„Pagimdžiusi Atą, po 3 mėnesių grįžau į universitetą, dar po 3 mėnesių – į darbą. Gal dėl to kažkam atrodau bloga mama ir žmona, bet esu savimi ir esu laiminga“, – TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei prisipažino televizijos projektų vedėja ir kūrėja, renginių organizatorė, viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė. Ji užtikrinta: laimingų šeimų pagrindas yra laimingos moterys.  

Rodos, per dieną Vaida nuverčia kalnus. Iš ryto, apsiavusi guminius batus, ji gali klampoti kaime, kur buvo filmuojamas naujasis TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“, o vakare – pasipuošusi ištaiginga suknele ir nepriekaištingu makiažu pozuoti fotografams. Ji prodiusuoja ir veda televizijos laidas, organizuoja renginius, keliauja su šeima, vakarais kepa pyragus, o savaitgaliais jaukioms vakarienėms namuose suburia draugus.

Kaip viską spėja? „Tokių moterų – daugybė, – įsitikinusi Vaida. – Gal kartais nukenčia miegas, tačiau man patinka daug visko veikti, o šeimai laiko niekada negailiu. Gal daug kam atrodys, jog kalbu klišėmis, tačiau šeima man yra svarbiausias dalykas. Net vakarienes su draugais organizuoju namuose, kad galėčiau pabūti su sūnumi.“

Pusketvirtų metų judrus ir smalsus Atas mielai būna ten, kur mama, – kino apdovanojimų repeticijoje, nedideliame vakarėlyje ar televizijos laidos filmavime. „Kartais jis sako, kad užaugęs bus aktorius, kartais nusprendžia, kad režisuos filmus, o pabuvęs pas močiutę Kaune pareiškia, kad taps teisėju“, – pasakodama apie sūnų šypsosi Vaida.

Tiesa, jauna moteris prisipažįsta, kad asmeniniams malonumams ir pomėgiams laiko beveik nelieka: „Esu gimusi po Skorpiono ženklu, man patinka būti vienai, esu sau geriausia pašnekovė. Nėra nieko maloniau nei išsitiesti vonioje su gera knyga ar pagulėti ant sofos įsijungus filmą. Tačiau laiko tokioms smulkmenoms nedažnai lieka.“

„Pasaulis pagal moteris“ kūrybinę grupę įsileidusi į savo namus, Vaida minėjo, kad jos vyras prodiuseris Rolandas Skaisgirys turi sekmadieninę tradiciją žaisti futbolą su klubo „Prelegentai“ bičiuliais. V. Skaisgirė juokėsi, kad laidos vedėja Kristina jai pakišo gerą mintį, jog reikėtų sugalvoti širdžiai mielą savo laisvalaikio praleidimo būdą: „Ak, kaip svajoju apie kelionę su draugėmis!“

Itin liekna, puikiai atrodanti moteris mano, kad ji – joks pavyzdys kitoms. „Valgau nereguliariai, daug dirbu, kartais pervargstu, gal todėl ir liekna“, – šypsosi ji ir priduria bėdų dėl svorio niekuomet neturėjusi.

Svarbiausia Vaidos gyvenimo taisyklė – neversti savęs kažko daryti prieš savo prigimtį. „Prigimtis man kužda, kad turiu daug ką šiame pasaulyje nuveikti. Ir tikrai nebūčiau laiminga, jei tik namie virčiau uogienes. Tačiau yra moterų, kurios tai darydamos yra beprotiškai laimingos. Gaila, kad ir jos patiria spaudimą – kad reikia daryti karjerą, kad namų negana. Laiminga mama kuria laimingą šeimą, todėl turėtume iš tiesų pagalvoti, kas mus daro laimingas“, – mano populiari jauna moteris.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top