Pradinis / Sportas / Varžybose „Bėgam už Marijampolę“ rungėsi ir mamos su vežimėliais

Varžybose „Bėgam už Marijampolę“ rungėsi ir mamos su vežimėliais

Antrus metus iš eilės per Marijampolės miesto šventę vyko masinis bėgimas „Bėgam už Marijampolę ‘15“. Jis pritraukė beveik 400 bėgikų iš 13 Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kėdainių, Panevėžio ir kitų.

Bėgimo akcentu tapo naujo „Sportuojančios mamos“ klubo narės – mamos, kurios panoro dalyvauti bėgimo varžybose su savo atžalomis vežimėliuose. 5 kilometrus jos įveikė per 37 min. ir aplenkė daugiau kaip 50 bėgimo dalyvių. Mamos buvo pasitiktos gausiomis ovacijomis.

Bėgimą sudarė trys trasos: 10 km, 5 km ir 500 m vaikų bėgimo trasa. 10 kilometrų pirmasis įveikė „Kauno maratono“ klubo atstovas Aurimas Skinulis, jam prireikė tik 31 min., antrasis atbėgo Paulius Bieliūnas, o trečias – Evaldas Gustaitis. Šalnė Patkauskienė trasą įveikė per 43 min. Violeta Balskutė atbėgo antra, Giedrė Kubiliūtė užėmė trečią vietą. 5 kilometrus pirmasis įveikė Darius Petkevičius, antrą vietą užėmė Modestas Rusevičius, trečiasis – Rolandas Rusevičius. Antrus metus iš eilės penkių kilometrų bėgimo rungtyje pirmąją vietą moterų kategorijoje užėmė Deimantė Leskauskaitė, jai prireikė 20 min. Antroji liko Viktorija Varnagirytė, trečioji – Agnė Savčuk.

Jauniausia bėgimo dalyvė buvo Neila Danilevičiūtė, šiais metais švęsianti septynerių metų gimtadienį, vyriausias (antrus metus iš eilės) – 71 m. Jonas Žilinskas. Gausiausiai bėgusia organizacija tapo UAB „Vidara“. Gausiai bėgo ir UAB „Juodeliai“, UAB „Greitasis kurjeris“, UAB „Exleasingcar“, Marijampolės kolegija, Suvalkijos socialinės globos namai ir kitos įmonės bei organizacijos.

„Bėgimas – puikus būdas suburti bendruomenę, susitikti, bendrauti ir kartu toliau kurti dėl miesto. Toks pakilus jausmas jau seniai buvo juntamas mieste, šventė tiesiog pulsavo gera energija. Tikiu, kad kuriame tradiciją ir kitais metais padvigubinsime dalyvių skaičių“, – sakė asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė, bėgimo organizatorė Vaida Kelerytė-Burokienė.

„Bėgimas ne šiaip šventė, kartu ji prisidės ir prie miestelėnų gerovės. Dosnių rėmėjų dėka dalį registracijos metu surinktų lėšų paskirsime neįgaliųjų organizacijoms. O įmonė „Joma“ padvigubins šią sumą ir suteiks organizacijoms galimybę sustiprinti savo veiklą“, – sakė Marijampolės lengvosios atletikos klubo pirmininkas Darius Kemeraitis.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top