Pradinis / Lietuviai svetur / Vasario 16-osios minėjimas Čikagos lituanistinėje mokykloje

Vasario 16-osios minėjimas Čikagos lituanistinėje mokykloje

Lietuvos valstybės atkūrimo diena kasmet vis plačiau švenčiama ne tik Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bet ir už šalies ribų. Įsimintina ši diena buvo ir Čikagos lituanistinės mokyklos bendruomenei: tiek šventę organizavusiems mokytojams, tiek koncertinę programą atlikusiems mokiniams, tiek su malonumu vaikų pasirodymus stebėjusiems tėveliams.

Į Lietuvos gimtadienio šventę Čikagos lituanistinėje mokykloje susirinko didžiulis būrys tautiniais drabužiais pasipuošusių jaunųjų lietuvaičių, jų tėvų. Pasveikinti tautiečių Vasario 16-osios proga ir įteikti mokyklai dovanų atvyko Lietuvos generalinis konsulas Marijus Gudynas, Lietuvių fondo Garbės pirmininkas Arvydas Tamulis ir JAV lietuvių bendruomenės Brighton Park apylinkės pirmininkas Viktoras Kelmelis.

Skambėjo mokinių atliekamos lietuviškos dainos apie tėvynę. Buvo pademonstruoti puikiai išmokti tautiniai šokiai. Aštuntokai renginio dalyviams priminė Lietuvos istorijos faktų, valstybės simbolius, pagerbė žuvusius tautos didvyrius. Pirmokams buvo įteikti pirmokų pasai − vaikai jais labai džiaugėsi. Po gražaus koncerto visi mėgavosi trispalviu tortu.

Čikagos lituanistinės mokyklos nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top