Pradinis / Lietuviai svetur / Vašingtone surengtas Lietuvos pristatymo vakaras

Vašingtone surengtas Lietuvos pristatymo vakaras

Vasario 9 dieną Lietuvos ambasada Vašingtone (JAV) NBA rungtynių tarp Vašingtono „Wizards“ ir Memfio „Grizzlies“ metu surengė Lietuvai ir jos paveldui skirtą vakarą.

Jonas Valančiūnas su JAV lietuviais
Jonas Valančiūnas su JAV lietuviais

Lietuvai dedikuoto vakaro (angl. „Lithuanian Heritage Night“) metu buvo tęsiama graži lietuviško krepšinio tradicija. Prieš varžybas Lietuvos ambasadoriui Rolandui Kriščiūnui buvo suteikta garbė simboliškai pradėti NBA rungtynes.

Tūkstančiams į NBA varžybas atvykusių žmonių Lietuvos ambasados parengtame stende buvo pristatyta Lietuvos istorija, kultūra, turizmo Lietuvoje galimybės. Rungtynių svečiai apžiūrėjo „Neregėtos Lietuvos“ nuotraukų parodą, susipažino su mūsų šalies krepšinio istorija, klausėsi ambasados darbuotojų pasakojimų apie Lietuvą.

Per didžiąją pertrauką Vašingtono „Capital One“ arenoje buvo surengtas lietuvių tautinių šokių grupės „Malūnas“ pasirodymas, didžiuosiuose arenos ekranuose buvo rodoma vaizdo medžiaga apie Lietuvą.

Prieš varžybas vaikai iš Lietuvių mokyklos Vašingtone ir Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos pasveikino į areną įbėgančius Memfio „Grizzlies“ krepšininkus su Jonu Valančiūnu. Visi specialius bilietus į NBA rungtynes įsigiję krepšinio mėgėjai gavo marškinėlius su lietuviška simbolika, o po varžybų turėjo progą susitikti su J. Valančiūnu.

Renginys surengtas bendradarbiaujant su Nacionalinės krepšinio asociacijos Vašingtono „Wizards“ krepšinio komanda, Vašingtono ir Baltimorės lietuvių bendruomenėmis, lituanistinėmis mokyklomis, lietuvių tautinių šokių grupe „Malūnas“.

LR ambasados Vašingtone inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top