Pradinis / Mokslas ir švietimas / VDU rengia nemokamus parengiamuosius kursus abiturientams

VDU rengia nemokamus parengiamuosius kursus abiturientams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15–gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vykstančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei patikrinti savo sukauptas žinias.

Pexels nuotr.

VDU  kviečia abiturientus į lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos, geografijos ir lenkų kalbos parengiamuosius kursus, kurie vyks nuotoliniu būdu ir truks šešias savaites. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertų. Jie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams ir siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Atsižvelgdami į šios dienos situaciją ir abiturientų išreikštą poreikį, šiais metais VDU dėstytojai parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais, kaip priimti sprendimą dėl ateities studijų ir pan.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 15 d. ir truks iki gegužės mėnesio pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Lietuvių kalbos ir literatūros kursų formuojami du srautai ir vyks pirmadieniais bei penktadieniais.

Biologijos kursai vyks antradieniais.

Istorijos kursai vyks trečiadieniais.

Geografijos ir lenkų kalbos kursai vyks ketvirtadieniais.

Matematikos kursai vyks šeštadieniais (du srautai).

VDU dėstytojų paskaitų ciklas – penktadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai. Abiturientai šiuo metu kviečiami registruotis į kovo 15–20 dienomis vykstančius kursus.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top