Pradinis / Grožis ir mada / Veido procedūros odos jaunystei išsaugoti: į ką atkreipti dėmesį?

Veido procedūros odos jaunystei išsaugoti: į ką atkreipti dėmesį?

Šiuo metu populiariausios veido procedūros apima odos jauninimą ir kovą su raukšlėmis. Įdomu tai, kad veido procedūros nuo raukšlių yra aktualios ne tik brandžiai, bet ir jaunai odai kaip prevencinė priemonė. Profesionalios veido procedūros gali duoti puikių rezultatų, tačiau, prieš priimant sprendimą dėl jus dominančios procedūros, svarbu atkreipti dėmesį į kelis veiksnius.

Jūsų saugumas

Kosmetinės ir minimaliai invazinės veido procedūros gali atrodyti nesunkiai atliekamos, tačiau norint, kad jos būtų efektyvios ir saugios, reikia gerų medicinos žinių apie odą ir tai, kas po ja. Šias medicinos žinias turi sertifikuoti dermatologai, o tai reiškia mažesnę komplikacijų riziką.

Priemonės ir technika

Kad jauninamosios veido procedūros nuo raukšlių būtų veiksmingos, atkreipkite dėmesį į tai, kokios technologijos yra naudojamos. Jeigu svarstote apie aparatines veido procedūras, rekomenduojame išbandyti „Icoone“ lazerį.

„Icoone“ kūno ir veido procedūros Vilniuje, Kaune ir kitur yra pagrįstos giluminiu odos stimuliavimu lazeriu ir masažo galvute, esančia specialaus prietaiso ilgo vamzdelio gale. Galvoje yra voleliai su daugybe mikroskylučių. Būtent jais masažuojamas kūnas, o diodinis lazerio spindulys skatina kolageno gamybą. Be to, masažo aparatu „Icoone“ metu naudojamas kontroliuojamas neigiamas slėgis. Tai patikimos jauninamosios procedūros: slėgis gali būti išsklaidytas arba sutelktas į tam tikrą kūno vietą. „Icoone“ lazeris – tai saugi priemonė, leidžianti greitai stangrinti odą ir pagerinti jos išvaizdą.

Odos drėkinimas

Kalbant apie jaunatvišką odą, labai svarbi yra ir veido drėkinimo procedūra. Užtikrinant optimalų drėkinimą, jūsų oda atjaunės, todėl ji atrodys lygi ir švelni. Taip yra dėl to, kad išoriniame odos sluoksnyje yra drėgmės, reikalingos toksinams išplauti ir maistinėms medžiagoms pernešti į odos ląsteles. Oda, kuri yra gerai drėkinama, taip pat yra mažiau jautri dirgikliams ir mikrobams, kurie gali pereiti per lipidų barjerą, kai odai trūksta drėgmės.

Oda, kuriai trūksta drėgmės, dažnai tampa niežtinčia, pleiskanojančia, raudona. Sausa oda netgi gali padidinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą dėl odos ląstelių susitraukimo.

Geriausios veido procedūros

Net ir turint sveiką odą, profesionali jos priežiūra yra itin svarbi, nes jūs negalite patys jos kruopščiai atlikti. Profesionalas įvertins veido odos tipą ir taikys specialius metodus su didesne veikliųjų medžiagų koncentracija, kad veiksmingai atjaunintų odą, sudrėkintų, esant poreikiui, ją nušveistų, pašalintų negyvas odos ląsteles ir nelygumus, patobulintų šiurkščią tekstūrą ir suminkštintų.

Babor procedūros yra patikimas pasirinkimas jūsų odai. Tai veido procedūros Kaune ir Vilniuje už gerą kainą naudojant patikimas priemones. Visas procedūras atlieka patyrę Babor specialistai, kurie turi visas reikiamas žinias jūsų odai jauninti ir saugoti.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top