Pradinis / KARJERA / Vieta, kur gimsta naujos socialinės idėjos

Vieta, kur gimsta naujos socialinės idėjos

Rugpjūčio 7 dieną Vilniuje, restorano „Panama“ kiemelyje, vyks jau tradicija tapęs, kas mėnesį vykstantis renginys „Gerų idėjų vakarėlis“. Pasak jo organizatorių, šis neformalus renginys skirtas žmonėms, kurie domisi socialiniu verslu, nevyriausybinių organizacijų ir verslo bendradarbiavimu.

„Ateiname susitikti, susipažinti, pabendrauti, pasikrauti motyvacijos ar atrasti, ką galime nuveikti kartu, – teigia viena renginio iniciatorių Andželika Rusteikienė. – Dažnai girdime, kad trūksta gerų idėjų, naujų žmonių ir naujo požiūrio, todėl tai – vieta susitikti verslo, nevyriausybinių organizacijų atstovams, socialiniams verslininkams, iniciatyviems jaunuoliams, kurie nori papasakoti apie savo veiklą, užmegzti naujų ryšių ir pasisemti naujų minčių.“

NVO ir verslo bendradarbiavimas, socialinis verslas yra gana naujos veiklos sritys Lietuvoje. Renginys „Gerų idėjų vakarėlis“ parodė, kad jungimasis į bendruomenę paskatina žmones imtis veiksmų, idėjų įgyvendinimo ar naujų veiklų.

Pasak renginio organizatoriaus Modesto Basčio, atėjusieji per šiuos susitikimus gali laisvai kalbėti sau aktualiomis temomis, o renginyje susitikus žmonėms, turintiems panašių interesų, bet esantiems iš labai skirtingų sričių, gimsta daug naujų idėjų ir iniciatyvų.

Renginį organizuoja NVO ir verslo bendradarbiavimą skatinanti organizacija „Gerinorai.lt“ ir tarptautinio socialinių verslininkų tinklo „MakeSense“ atstovai Lietuvoje. Daugiau informacijos apie renginius rasite https://www.facebook.com/events/.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top