Pradinis / Sportas / Vilniaus gatves užplūdo daugiau nei 7500 tarptautinio bėgimo dalyvių

Vilniaus gatves užplūdo daugiau nei 7500 tarptautinio bėgimo dalyvių

Sekmadienį Vilniaus centrą ir Senamiesčio gatves užplūdo tūkstančiai bėgimo entuziastų – sostinėje jau ketvirtą kartą vyko tarptautinis bėgimo renginys „DNB | NIKE We Run Vilnius“.

Renginio dalyviai jėgas išbandė trijose – 21,098, 10 ir 5 km – bėgimo rungtyse, vaikai bėgo specialią distanciją, skirtą šeimoms.

Šiemet į Vilniaus gatves išbėgo daugiau nei 7500 dalyvių.

21,098 km bėgimo rungtyje tarp moterų nugalėjo Rasa Drazdauskaitė, antroji finišavo Diana Lobačevskė, trečia liko Monika Vilčinskaitė. Tarp vyrų greičiausias pusmaratonio rungtyje buvo Remigijus Kančys, antras pasiekė finišą Mindaugas Viršilas, trečiąją vietą užėmė Vitalijus Afanasjevas.

Visi nugalėtojai, atsižvelgiant į užimtą vietą, apdovanoti DNB banko piniginiais prizais, „Nike“ dovanų čekiais ir „Impulso“ sporto klubo abonementais.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Katedros aikštėje paskelbęs varžybų pradžią, išbėgo į trasą ir pats. Įveikęs 10 km per 56 min., dalijosi įspūdžiais: „Trasa šiemet buvo puiki. Pasirinkau gerą tempą, tai man buvo tarsi jogos treniruotė. Man visuomet sunkiausias pirmasis kilometras ir pabaiga, nors buvo labai smagu. Bėgimas man – tai atsipalaidavimas, poilsis, o pats renginys – socialinis įvykis, šventė. Jei per trejus metus dalyvių skaičius išaugo nuo 2 iki beveik 8 tūkst., vadinasi, darom kažką gera ir naudinga.“

Tarptautiniai „Nike“ bėgimo renginiai vyksta 34 pasaulio miestuose – pernai juose dalyvavo beveik 350 tūkst. bėgimo entuziastų, o jų nubėgtas atstumas prilygsta 23 ratams aplink pasaulį. Pirmą kartą Vilniuje 2012 m. gegužės 26 d. surengtame renginyje „Nike Aš bėgu. Vilnius“ dalyvavo tik apie 2 tūkst. bėgikų.

Vilniaus m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top