Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilnius kvies prancūziškų atostogų

Vilnius kvies prancūziškų atostogų

Kitą savaitgalį, liepos 17–19 dienomis, Vilnius kvies atostogauti prancūziškai. Nuo penktadienio iki sekmadienio sostinėje nepritrūks prancūziškos muzikos, teatro ir maisto – būtent kultūra ir gastronomija yra tai, kas viso pasaulio turistams labiausiai asocijuojasi su prancūzais.

„Prancūziškų atostogų“ Vilniuje pradžios akcentas – prancūzų žvirbliuku vadinamos Edithos Piaf dainų repertuaro koncertas. Legendinės dainininkės dainas liepos 17-ąją, penktadienį, Konstantino Sirvydo skvere atliks Evelina Sašenko. Šeštadienį, liepos 18-ąją, Užupyje vyks prancūzų menininko Philo Vono šokio monospektaklis „Human Lost & Found“, o Senamiestyje – prancūzų poezijos bei muzikos improvizacija „Po Paryžiaus dangum“, kurią rengia aktorė ir režisierė Birutė Mar. Visą savaitgalį prancūziškos gastrokultūros širdimi Vilniuje taps Halės turgus.

„Romantiška muzika, elegantiški vakarai restoranuose, iškylos parkuose, tipiški prancūziški desertai su kava, „Michelin“ žvaigždučių verti patiekalai nuneš jus toli toli, du tūkstančius kilometrų pietvakarių kryptimi“, – žada Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė. Detali prancūziškų atostogų programa skelbiama tinklalapyje www.atostogosvilniuje.lt.

Vilniuje pasijusti it Paryžiuje nesudėtinga dėl architektūros – būtent Šiaurės Prancūzijoje XII a. pradžioje buvo sukurtas gotikos stilius, tuomet vadintas „prancūziškuoju stiliumi“. Jo akcentų apstu ir Lietuvos sostinėje. Vieni žinomiausių gotikinių pastatų čia yra Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčių ansamblis, išmūrytas XV a. pabaigoje ir XVI a., Šv. Mikalojaus bažnyčia, kuri yra seniausia išlikusi gotikinio stiliaus bažnytėlė Vilniuje.

Visą vasarą „Atostogų Vilniuje“ savaitgaliais siūlomos nuolaidos nakvynei, pramogoms ir maitinimui. Pigiau bus galima ir atvykti į Vilnių – nuolaidas suteikia projekto partneriai „LG Keleiviams“, „Kautra“, „BusTuras“, „Citybee“, pigų parkavimą Vilniaus centre pasiūlys „Unipark“. Informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus galima rasti projekto svetainėje, jais pasinaudoti bus galima su specialiu kodu „PrancūzijaVilniuje“.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top