Pradinis / Lietuviai svetur / VOKIETIJA. Tobulinamas lituanistinis ugdymas

VOKIETIJA. Tobulinamas lituanistinis ugdymas

Vasario 16-osios gimnazijoje Vokietijoje balandžio mėn. vyko seminaras „Lituanistinis ugdymas: veiklinantys metodai ir motyvacija veikti“. Jame dalyvavo gimnazijos darbuotojai, mokiniai ir jų tėvai, Vokietijos lietuvių bendruomenės nariai, besidomintys lituanistiniu ugdymu.

Šis seminaras yra ES struktūrinių fondų remiamo projekto „Integruotas modelis, skirtas užsienyje gyvenantiems ir iš užsienio atvykusių lietuvių ir kitų šalių vaikų lituanistiniam ugdymui bei su jais dirbančių pedagogų ir kitų specialistų kvalifikacijos tobulinimui (lituanistinis modelis)“ dalis. Projekto iniciatoriai – Vytauto Didžiojo universiteto komanda, projekto tikslas – sukurti interneto svetainę, apimančią lituanistinio ugdymo portalą, biblioteką, interaktyviąją mokymosi aplinką ir grįžtamojo ryšio sistemą. Dalyviams buvo pristatyta interneto svetainė http://www.lugis.vdu.lt.

Seminarą vedė dr. Giedrė Barkauskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Etnologijos katedros lektorė, dr. Eglė Stasiūnaitienė, Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos katedros docentė, ir Vilniaus lietuvių namų lietuvių k. mokytoja Aušra Dambrauskienė. Lektorės pasižymėjo profesionalumu, kūrybingumu, nuoširdžiu bendravimu, itin atsižvelgė į seminaro dalyvių poreikius.

Projekto iniciatoriai ir dalyviai tikisi, kad šis projektas sutelks lituanistiniam ugdymui neabejingas bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje ir paskatins naujų idėjų kūrimą.

Parengė Birutė Augustanavičiūtė
Nuotrauka Nikodemo Valiušaičio

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top