Pradinis / Aktualijos / Vokietijos komercinių bankų atstovams pristatytos galimybės plėsti veiklą į Lietuvą

Vokietijos komercinių bankų atstovams pristatytos galimybės plėsti veiklą į Lietuvą

Liepos 4 d. Frankfurte, kartais vadinamame Europos finansų sostine, vyko Lietuvos garbės konsulės Heseno žemėje Gabrielės Gylytės ir Lietuvos centrinio banko organizuoti renginiai „Banking Breakftast“ ir „Get Together“.

Renginių metu Lietuvos banko pirmininkas Gediminas Šimkus, Lietuvos banko vyriausiasis specialistas Lukas Jakubonis, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų, „Investuok Lietuvoje“ atstovai Vokietijos bankų ir finansinio sektoriaus atstovams pristatė Lietuvos, kaip Europos Sąjungos finansinių technologijų „FinTech“ centro, ekosistemą ir mūsų šalies bankų sektorių.

Susitikimų metu pristatyti Lietuvos bankų sektoriaus privalumai. Renginyje dalyvavo daugiau nei 50 atstovų iš komercinių bankų, veikiančių Vokietijoje. Tikimasi bankus sudominti galimybėmis plėsti veiklą į Lietuvą bei Baltijos šalių regioną.

Lietuvos bankų sektoriaus rodikliai yra vieni geriausių Europoje, o tai įrodo Lietuvos pasiruošimą priimti aukštą pridėtinę vertę kuriančias įmones, sudarant didesnę konkurenciją ir platesnę pasirinkimo laisvę mūsų šalies vartotojams.

„Lietuvos bankiniame sektoriuje vos trys didieji bankai užima didžiąją rinkos dalį. Itin aukštas jų pelningumas rodo, kad yra erdvės konkurencijai ir solidžią patirtį bei finansines galimybes turintys Vokietijos bankai tą konkurenciją galėtų sėkmingai sudaryti“, – sakė G. Šimkus.

Tos pačios dienos vakarą Vokietijos centriniame banke „Deutsche Bundesbank“ įvyko lietuviškas renginys kartu su „Bundesbank“ prezidentu Joachim’u Nagel’iu, Lietuvos centrinio banko valdytoju G. Šimkumi, Lietuvos garbės konsule G. Gylyte-Hein ir Vokietijos centrinio banko viceprezidente Claudia Buch.

„Man buvo didelė garbė, kad galėjau kartu organizuoti šį lietuvišką vakarą ir pristatyti Lietuvą iš skirtingų perspektyvų“, – sakė Lietuvos garbės konsulė Heseno žemėje G. Gylytė.

Tarp kitų lietuviško vakaro svečių buvo Frankfurto merė Nargess EG, lietuvių grafikė Elvyra Katalina Kriaučiūnaitė, Nyderlandų centrinio banko vadovas Klaas’as Knot’as, Heseno konsulinio korpuso atstovai ir kt.

Organizatorių inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top