Pradinis / Interjeras / Vonios interjeras: patarimai, kaip šiuolaikiškai įsirengti vonios kambarį

Vonios interjeras: patarimai, kaip šiuolaikiškai įsirengti vonios kambarį

Nors smagiausia vonios kambario projektavimo dalis yra šviestuvų ir apdailos pasirinkimas, prieš pradedant svarstyti smulkesnes detales, tokias kaip tualetinio popieriaus laikikliai, reikia priimti svarbius sprendimus, kaip maksimaliai padidinti funkciją ir optimizuoti planą, apgalvoti, kaip geriausiai suprojektuoti dušą, kad būtų užtikrintas didžiausias komfortas ir efektyvumas.

Svarbu apgalvoti: kur įrengti vonią; kokio dydžio ir tipo praustuvą galite įtalpinti į savo vonios kambarį; kaip apeiti esamą langų vietą, kad būtų padidintas oro srautas ir natūrali šviesa; kokios durys geriausiai užtikrintų privatumą ir naudojimo patogumą, ar išvis montuoti duris. Peržiūrėkite įvairių stilių ir dydžių vonios kambarius ‒ galbūt kils idėjų, kaip suprojektuoti arba pertvarkyti vonios kambarį, nesvarbu, ar reikia nuo nulio sukurti elegantišką viešbučio stiliaus liukso numerio vonios kambarį, ar pertvarkyti svečių vonios kambarį, ar nedidelį studijos tipo apartamentų vonios kambarį paversti oaze, maksimaliai išnaudojant kiekvieną kvadratinį centimetrą.

Vonios sienų dengimas akmeniu nuo grindų iki lubų arba plytelėmis tapo paplitusi dizaino tendencija, kuri yra praktiška valymo požiūriu ir turi vizualinį pranašumą – patraukia akį aukštyn, kad vonios kambarys atrodytų erdvesnis. Geras apšvietimas yra svarbi bet kurio kambario dizaino dalis, tačiau vonios kambario apšvietimas dažnai gali būti atšiaurus ir nepalankus patalpoje, kurioje mažiausiai to norėtumėte. Aplinkos apšvietimas sukuria raminantį švytėjimą nakties metu ir suteikia dar vieną apšvietimo sluoksnį erdvėje, kurioje trūksta natūralios šviesos. Jei norite dušą apšviesti, būtinai pasikvieskite profesionalą, kuris gali užtikrinti, kad dušas būtų saugus ir atsparus vandeniui.

Rinkdamiesi vonios kriauklę, apsvarstykite galimybę perdirbti senovinį ar medinį baldą ir pridėti kriauklę bei vandeniui atsparų stalviršį.

Kartais geriausias būdas vizualiai padidinti erdvę vonios kambaryje yra sumaniai panaudoti dizaino apdailą. Vienas iš būdų sukurti elegantiškai modernų vonios kambarį – visus paviršius išklijuoti to paties atspalvio plytelėmis.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top