Pradinis / Žmonės / Žinomi žmonės – apie darbo užkulisius ir kuriozines situacijas

Žinomi žmonės – apie darbo užkulisius ir kuriozines situacijas

Žinomi Lietuvos žmonės, scenos aktoriai, televizijos ar radijo laidų vedėjai neretai atrodo esantys tobuli ir gyvenantys tokį patį tobulą gyvenimą, matomą ekranuose ar socialiniuose tinkluose. Vieni juos myli, kiti nekenčia, tačiau jie lygiai tokie patys žmonės, kaip ir visi kiti, kuriems neretai nutinka kuriozinių, smagių situacijų, priverčiančių susigėsti arba galvoti, kaip suktis iš susidariusios padėties.

Deivis Norvilas
Deivis Norvilas

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Skyrybos“ bus atidengtos visos užkulisių užuolaidos ir atskleistos smagiausios istorijos, nutikusios tiesioginio eterio ar pasirodymų metu žinomiems pramogų pasaulio atstovams. Laidoje prisiminimais dalysis dainininkas Deivis Norvilas, operos solistas Edmundas Seilius, TV laidų vedėjas ir žurnalistas Edvardas Žičkus, sporto laidų vedėjas ir varžybų komentatorius Ignas Grinevičius bei radijo laidų vedėja Simona Čėsnaitė.

Atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis tikina ne iš karto nusprendęs pasirinkti muzikanto kelią. Sekdamas tėvo pėdomis, vyras turėjo tapti lengvosios atletikos sportininku, tačiau meilė muzikai nuvedė kitais keliais.

„Mintys apie dainininko karjerą neatėjo iš karto. Vaikystėje lankiau liaudies šokius ir sportavau, nes tėtis – lengvosios atletikos treneris. Ir tik būdamas 14-os parašiau pirmąjį savo eilėraštį. Jau tuomet viskas pasisuko muzikavimo kryptimi, ėmiau mokytis groti gitara, pianinu, dainuoti“, – laidoje pasakojo Deivis.

Beveik 25 metus muzikuojantis atlikėjas yra ne tik puikus dainininkas, bet ir aktorius bei renginių ir laidų vedėjas. Nestebina, jog per tiek karjeros metų ne kartą yra pasitaikę kuriozinių situacijų, kurių dažnas žiūrovas nė nepastebi. Vieną tokią Deivis prisiminė ir laidoje.

„Kartą turėjau vesti eglutės įžiebimo renginį Kaune. Žinojau, kad turėsiu koncertą tą pačią dieną prieš šį renginį ir informavau visus jo organizatorius, jog tikrai vėluosiu. Tačiau nežinau, kas šovė elektrikui į galvą, kad laikrodžiui išmušus lygiai šeštą valandą vakaro, jis ėmė ir eglutę įžiebė. Visi, žinoma, laimingi, tačiau paskui gerą pusvalandį niekas daugiau scenoje nevyksta. Žinoma, kai atvažiavau, buvo daug aiškinimosi, bet smagiausia dalis įvyko kitą dieną. Pasirodo, vienoje Kauno bažnyčių po to renginio kunigas sakė pamokslą įvardydamas ir šį atvejį: „Ar vertas laukimas, kai reikia laukti visas keturiasdešimt minučių ir nežinai, ar sulauksi?“ Papuoliau į tą pamokslą, nors buvau mažiausiai kaltas“, – juokiasi Deivis.

Smagią istoriją prisiminė ir operos solistas Edmundas Seilius. Nors susiklosčiusi situacija galėjo turėti ir liūdną pabaigą, greita Edmundo reakcija išgelbėjo visą renginį. „Vyko renginys Kaune. Dar prieš jam prasidedant mačiau, kad ant scenos krašto sustatyti nedideli ugnies fejerverkai, o šalia stovi tikra kalėdinė eglutė. Įtariau, kad gali kas nors nutikti, tačiau mane patikino, jog viskas išdėliota saugiu atstumu. Na, mes atliekame pasirodymą, paskutiniai jo akordai, užsidega tie fejerverkai ir aš tik matau, kad ta eglutė ima liepsnoti. Aš greitai čiupau ant vaišių stalo stovintį šampano butelį, atkimšau jį ir užgesinau juo tą eglutę. Visiems buvo šokas, tačiau svarbu, kad pasibaigė laimingai“, – pasakoja Edmundas.

Edvardas Žičkus, Deivis Norvilas, Simona Čėsnaitė
Edvardas Žičkus, Deivis Norvilas, Simona Čėsnaitė

Nuotykių ir neplanuotų situacijų nutinka ne tik koncertų ar renginių metu, bet ir gyvame eteryje. Radijo laidų vedėja Simona Čėsnaitė pasakoja, jog klausytojų nuotaikai įtakos turi net mėnulio fazės.

„Darbas tiek radijo, tiek bet kuriame tiesioginiame eteryje yra labai smagus, bet kartu ir labai sudėtingas dėl to, kad tu pats negali transliuoti blogų emocijų, ypač jei laida yra pozityvi. Tai labai veikia net ir mėnulio fazės. Pilnatis ir tiesioginis radijo eteris yra nuostabus tandemas, nes tuo metu padažnėja keistesnių skambučių“, – tvirtina Simona.

Itin juokinga istorija apie skambučius pasidalija ir televizijos laidų vedėjas bei žurnalistas Edvardas Žičkus. Daugiau nei 20 metų televizijoje dirbantis žurnalistas tikina, jog redakcijose telefonas be perstojo skamba tuomet, kai yra įvykę kažkas rimto, tačiau šį kartą situacija buvo kiek kitokia.

„Vieną kartą atvažiuoju į darbą, girdžiu, jog skamba telefonas, tačiau kolegos redakcijoje jau juokiasi ir sako, kad dabar mano eilė pakelti. Na, aš atsiliepiu ir girdžiu, kaip pagyvenęs vyras šaukia į ragelį, jog dinozaurai baigia sutrypti areną Ozo gatvėje. Jisai skambino į visas pagalbos tarnybas bei televizijas su didžiausiu pasipiktinimu, kodėl niekas negelbėja. Pabandžiau nuraminti tą žmogų ir tuo mūsų pokalbis pasibaigė. Tačiau spėkit, kas nutiko vėliau. Važiuodamas namo būtent pro tą gatvę vos nepadariau avarijos – ten iš tikrųjų vaikščiojo dinozaurai! Akimirką pagalvojau, kad gerokai persidirbau. Pasirodo, tai buvo specialios projekcijos, sukurtos kažkokiam projektui“, – juokinga istorija dalijasi žurnalistas.

Sporto laidų vedėjas ir varžybų komentatorius Ignas Grinevičius taip pat antrina laidos svečiams, tvirtindamas, jog darbas tiesioginiame eteryje priverčia išlipti iš komforto zonos, o bendravimas su emocingais sportininkais po varžybų dažnai tampa nelengvu iššūkiu.

„Svarbiausia – tvirtas žinojimas, jog nieko jau kitaip tą akimirką nebus, reikia suktis toje situacijoje, kurioje esi. Kai tai priimi kaip duotybę, dingsta tiesioginio eterio panika. Tiesioginiai eteriai yra net jaukesni negu filmavimai, kai gali pakartot, iškirpt, permontuot. Jų metu tu funkcionuoji maksimaliai, negali būti nesusikaupęs. Žinoma, kalbinant sportininkus ar trenerius po varžybų reikia kantrybės, anksčiau tai būdavo beveik neįmanoma, tačiau dabar tie žmonės šiek tiek liberaliau ima žiūrėti į savo nuotaikų pokyčius. Yra tekę gaudyti po arenų užkulisius nežinant, ar rasi, o kartais net ir iš karštų situacijų tenka išsitraukti, kai prasideda lengvas apsižodžiavimus tarp priešininkų komandų“, – darbo televizijoje užkulisius atskleidžia Ignas.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top