Pradinis / Renginiai, pramogos / Aktoriui Mariui Papinigiui – netikėtas naujos laidos vedėjo amplua

Aktoriui Mariui Papinigiui – netikėtas naujos laidos vedėjo amplua

Aktoriaus Mindaugo Papinigio pristatinėti nereikia: jis atliko vaidmenis gerai žinomuose filmuose „Zero“, „Zero II“, „Redirected. Už Lietuvą“, šiuo metu filmuojasi TV3 seriale „Pasmerkti 3“. Be to, antradienį vaizdo žinių portale „Zinios.lt“ pradėtoje rodyti laidoje „VIRAL‘as“ Mindaugas sublizgėjo stilingo, seksualaus ir charizmatiško vedėjo amplua.

„VIRAL‘as“ – naujoviška, moderni, socialinės kritikos ir humoro nestokojanti pramoginė laida. Čia bus nagrinėjamos aktualios naujienos, pramogų pasaulio užkulisiai, atliekami socialiniai tyrimai, daromos apžvalgos. Trumpiau tariant, nėra tokių „produktų“, iš kurių neišeitų skanaus „VIRAL‘o“.

Laidos vedėjo darbą aktorius M. Papinigis išmėgino pirmą kartą. Pikantiška detalė: Mindaugas premjeroje „VIRAL‘as“ debiutavo per savo 31-ąjį gimtadienį. Be to, vilkėdamas ne savo personažams būdingus treningus, o ištaigingą kostiumą.

„Aš esu įpratęs vaidinti nutrūktgalvius, banditus ir kitus kenkėjus, o čia man pasiūlė ne tik visai kitokį amplua, bet ir man naują žanrą – informacinę pramoginę laidą. Laidos vedėju būti anksčiau neteko, o kaip man sekėsi, atsakyti dar sunku. Pažiūrėkite patys ir nuspręskite, kokią košę mes čia užvirėme“, – juokiasi charizmatiškasis Mindaugas.

Sensacingos premjeros vedėju M. Papinigis pasirinktas neatsitiktinai. „Mindaugas su mūsų įmone dirba ne vienus metus. Jis yra puikus ir talentingas aktorius, galintis ir įkūnyti nusikaltėlį, ir, kaip pamatėme, tapti akį traukiančiu laidos vedėju, – sako prodiuserių įmonės „Videometra“ prodiuserė Justina Dirsė. – Filmų ar serialų, kuriuose vaidino Mindaugas, gerbėjams tikriausiai nė nekilo mintis, kad jis gali būti ir charizmatiškas, šmaikštus ar net visai neagresyvus dendis. „VIRAL‘as“ – įrodymas, kad šis aktorius gali padaryti tai ir dar daugiau.“

M. Papinigio vedėjo amplua – tik viena iš daugelio žiūrovų laukiančių staigmenų. Vaizdo žinių portale „VIRAL‘as“ pateiks aktualių, skandalingų, linksmų ir socialinių temų, kurios bus pagardintos humoru. Pirmąjį reportažą – Deivydo ir Katažinos Zvonkų vestuvių užkulisius – galima pamatyti jau dabar.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top