Pradinis / Sportas / Akvilė Stapušaitytė ir Kęstutis Navickas skynė laurus Lietuvos badmintono čempionate

Akvilė Stapušaitytė ir Kęstutis Navickas skynė laurus Lietuvos badmintono čempionate

Praėjusį savaitgalį, vasario 1–2 dienomis, Vilniuje, SEB arenoje, vyko 52-asis Lietuvos suaugusiųjų badmintono čempionatas. Svarbiausiame Lietuvos badmintono turnyre dalyvavo 75 dalyviai iš 8 Lietuvos badmintono klubų.

Dalyviai varžėsi penkiose grupėse: vyrų vienetų ir dvejetų, moterų vienetų ir dvejetų, taip pat mišriųjų dvejetų. Vyrų vieneto kategorijoje nepralenkiamas buvo Kęstutis Navickas. Jam pasipriešinti sugebėjo tik dvidešimtmetis Povilas Bartušis. Šis pusfinalyje po atkaklios kovos rezultatu 21:12, 19:21, 21:16 nusileido geriausiam Lietuvos badmintonininkui.

Vyrų dvejeto kategorijoje lygiaverčių varžovų nesutiko Alano Plavino ir Povilo Bartušio pora. Tai šiuo metu pirmą ir antrą reitingą Lietuvoje turintys badmintonininkai.

Vienintelė absoliuti čempionato nugalėtoja – Akvilė Stapušaitytė. Ji nugalėjo moterų vienetų, moterų dvejetų ir mišriųjų dvejetų kategorijose. Vieneto kategorijoje Akvilė nugalėjo jau 9 metus iš eilės. Moterų dvejetų kategorijoje geriausia Lietuvos badmintonininkė žaidė kartu su partnere Vytaute Fomkinaite. Mišriųjų dvejetų kategorijoje Akvilė Stapušaitytė nugalėjo kartu su broliu, SEB arenos badmintono akademijos treneriu Ramūnu Stapušaičiu. 16 porų lentelėje brolis su seserimi pasipriešinimo sulaukė tik finale, rezultatu 25:23 21:15 įveikė Povilą Bartušį ir Vytautę Fomkinaitę.

Lietuvos badmintono čempionatas vyksta nuo 1963 metų. Kiekvienais metais dėl Lietuvos čempiono titulo jame susirungia geriausi Lietuvos badmintonininkai.

Tai buvo pirmas oficialus badmintono turnyras SEB arenoje. Kovo 1 dieną čia vyks geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko turnyras.

„Teniso pasaulio“ informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top