Pradinis / Aktualijos / Apdovanoti veikliausi Kauno jaunuoliai

Apdovanoti veikliausi Kauno jaunuoliai

Kauno rotušėje aštuntą kartą iškilmingai pagerbtos aktyviausios ir kūrybingiausios miesto jaunimo organizacijos bei iniciatyvūs jaunimo atstovai. „Jaunimo apdovanojimų 2015“ metu paskelbti penkių nominacijų laimėtojai. Jiems įteiktos stiklinės plunksnos formos statulėlės.

Visus pastaruosius metus aktyviai veikusius Kauno studentus ir moksleivius pasveikino bei apdovanojimus jiems įteikė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis bei Kauno jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Mantas Jurgutis.

Pirmoji nominacija „Jaunimo indėlis Kauno miestui“ įteikta Žaliakalnio bendruomenės „Spindulys“ atstovei Kristinai Mačiutaitei. Aktyvi kaunietė savanoriauja „Maisto banke“, padeda organizuoti vasaros stovyklas vaikams, turintiems negalią. Ji yra Lietuvos aklųjų ir silpnaregių plaukimo rinktinės narė, pasiekusi ne vieną Lietuvos plaukimo rekordą, bei daugkartinė čempionė.

Nominacija „Akademiškiausias Kauno jaunuolis“ atiteko Vytauto Didžiojo universiteto doktorantui Mindaugui Norkevičiui. Šis jaunas žmogus jau yra pelnęs ne vieną mokslo premiją ir apdovanojimą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Geriausiu jaunimo renginiu pripažintas „Vasario 16-osios pobūvis Kauno akademinei bendruomenei“. Tai – socialinė idėja, skirta surinkti lėšų labiausiai miestui nusipelniusiems Kauno studentams už nuopelnus mokslo srityje skleidžiant pilietiškumą.

Nominaciją „Jaunimo organizacija“ šiemet atsiėmė organizacija „AIESEC Kaunas“. Ji apdovanota už aktyvų įsitraukimą į kitų organizacijų veiklą, entuziazmą bei gerą nuotaiką.

Už indėlį kuriant Kauną, kaip akademinį miestą, nominacija „Jaunimo lyderis“ įteikta Lietuvos moksleivių sąjungos atstovui Simui Sirtautui. Dvyliktoko Simo veikla bei indėlis Kauno miestui, ypač moksleivijai, šiemet buvo išskirtinis. Lietuvos moksleivių sąjunga su šiuo lyderiu priešakyje buvo ryškiai matoma ir girdima.

Kauno m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top